Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tudja egy nő igazán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudja egy nő igazán élvezni az anális szexet?

Figyelt kérdés

2019. szept. 1. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
2019. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ismerek egyet aki direkt igényli is néha, nem csak hagyja..de szerintem ez partnerfüggő, még a sima szexnél is jobban az
2019. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Kellő körültekintés mellett és odafigyelve simán lehet élvezetes egy nő számára is, de ettől még mindig nem fogja mindenki szeretni.
2019. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Van aki elutasítja, van aki so-so időnként a változatosság kedvért, s van aki kimondottan szereti. Nem vagyunk egyformák.

Abban viszont legyen mindenki egyforma, hogy sose felejtsétek az anális szex három alapszabályát: higiénia, sikosítás, fokozatosság.

2019. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen, tudom
2019. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen, volt már hogy egész kellemes érzés volt, de volt olyan is amikor kifejezetten fájdalmas volt, na akkor azonnal be is kell szerintem fejezni, és nem azt kell nézni, hogy ez az adott pasinak mennyire jó érzés.
2019. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Hogyne.
2019. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak análozni szeretek oda való segédeszközökkel. Kétvégű dildo, ballon, vibrik. Ezt lehet egyedül és nem kell szégyellnem sem pasim előtt.
2019. szept. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!