Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok hogy tudják élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hogy tudják élvezni az anális szexet?

Figyelt kérdés
Lányként kérdezem ezt. En js próbáltam többször de egyszerűen fájdalmas es furcsa érzés.. (Szerintem tudjatok mire gondolok) vagy miért veszi rá magát valaki hogy minden alkalommal a hátsó ajtojat dongessék? Tobb barátnőmmel is beszeltunk erről es egyiknek sem volt pozitív élménye. Csodálom hogy az interneten meg a lanyok 90%-ának ez bejön..
2018. dec. 9. 11:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Azért vállalják ezt be a csajok, hogy ezzel megfogják, kiszolgálják az adott pasit.

Ez egy önfeláldozás a csajok részéről.

2018. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Net mindig más, nekem a farok ugy izgatja a G-pontomat, igy elérek vele orgazmust.
2018. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%

Nekem sem jön be, nem élveztem pedig alig nyomta be.

Fájt és olyan érzés volt mintha wc-re kéne mennem.


Páromnak az anális szex a vágya, de nekem nem jó érzés... viszont ha teljesen kioffolom a témát, attól tartok olyannak fog gondolni, akivel semmit nem lehet csinálni...


Nem értem mi a jó az análban.

2018. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Én szeretem, ha megaláznak szex közben és ha szenvedek attól, ami a szerelmemnek gyönyört okoz.

De én elcseszett vagyok.

2018. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Hármaska leírta a lényeget:

Azért vállalják be a csajok, hogy ezzel is hátha meg tudják tartani az adott pasit.

2018. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
kedves #3as es 5#os. Ez eleg szomorú 😐
2018. dec. 9. 12:01
 7/20 anonim ***** válasza:
27%

Akit csak így lehet megtartani, az inkább menjen.

Én nem vállalom be (anno kipróbáltam az első exemmel, mert hajtott a kíváncsiság, hát nem jött be, így nem is csinálom.)

Szánom azokat, akik azért szenvednek, hogy a másiknak jó legyen, az meg még vissza is él a helyzettel az ilyen hülyék miatt.

2018. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%

Türelem kell hozzá és hozzáértés. Sok mindenen elcsúszhat a dolog.

De még ha minden rendben van, megvolt a sikosítás, a tágítás, nem túl nagy a méret, ellazult a lány az sem garancia, hogy élvezni fogja.

Szerintem 10-ből kb 3lány az,aki igazán élvezi.

2018. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
A 4-essel és a nyolcassal értek egyet. Gyakorlott domként: van, aki kérte, van aki kíváncsi volt, és akadt, aki elutasította. Tapasztalataim szerint a kiszolgáltatottságot éli meg intenzívebben egy nő. De tényleg egyénfüggö. F-42
2018. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

Akik itt írják, hogy még nem élvezték az anált, ez ugyanaz mintha valakit az életben még csak megerőszakoltak és nem szeretkeztek vele soha, akkor nyilván azt hiszi a szexről, hogy az csak fájdalmas és rossz lehet.


Rosszul csinálták veletek az anált és nem élveztétek, de ez nem jelenti azt, hogy nem lehet élvezni. Nekem a 3. partnerrel sikerült, akivel kipróbáltam, miután szinte minden klappolt köztünk.

27/N

2018. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!