Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mennyire jön be ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire jön be ez a lány? Van benne számomra valami különleges. Valami báj, szépség. Már vagy két hete róla álmodok. : )

Figyelt kérdés

Nekem a barnák jönnek be inkább, de ez a lány, igencsak megfogott! :)

Szerintetek is dögös?

Nektek is bejön?

Vélemények fiúk?


[link]


[link]



2019. szept. 1. 23:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Szép szemek, haj, helyes orr, jó test, csak az arca ne lenne annyira szögletes...
2019. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%
aranyos csaj
2019. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
61%
Tény hogy úgy nézek ki mit egy telifosott papírzacskó amit ledobtak egy felüljáróból és elütött egy kamion de szerintem ez a lány átlagos, nekem nem az ideálom. Igaz hogy a tv ben láttam valami Miss Állkapocs 2019 közvetítést, ott is hasonló nők indultak.
2019. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
43%
Figyelj, Kérdező, mi elfogadunk és támogatunk ha transzikat akarsz dugni.
2019. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Csinos lánynak tűnik helyes arccal. Nincs azzal gond ha tetszik (egészségedre), még ha nem is mindenki fogja mindenben osztani az ízlésedet (kinek a pap, kinek a papné). Ettől viszont még a környezetedben lévő, elérhető lányokról is álmodj néha, sőt ne csak álmodj, mosolyogj rájuk és szólítsd meg őket :)
2019. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Lepontozhattok, de a kérdező trollkodik, ez tényleg egy transznemű énekes, Kim Petras, csak már kiskorában kasztrálták, ezért nem fejlődtek ki a másodlagos nemi jellegei
2019. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
Hű, mennyi Brian Griffin kezdett itt csaholni, hogy aztán hatalmasat koppanjon... (Érti, aki érti.) ;-)
2019. szept. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%

Bejön.

Ha farka is van, annyi baj legyen.

A lényeg, hogy nőies.

F (hetero)

2019. szept. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Az első fotón amúgy nem a fiatal Madonna van? (csak kiretusálták az anyajegyet az ajkáról)
2019. szept. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nagyon tetszene, ha meg is akarna ismerni.
2019. szept. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!