Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A jó alakhoz, test karbantartá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó alakhoz, test karbantartáshoz szükséges sportolás, testedzés miért nem tartozik hozzá ugyanúgy a nőknél az igényességhez mint elmenni fodrászhoz, műkörmöshöz, kozmetikushoz?

Figyelt kérdés

Nem tudom férfitársak,hogy vannak vele,de eléggé kiábrándító tud lenni amikor meglátsz egy nőt,akin látszik,hogy havonta sok ezret,tízezret költ a fodrász-kozmetikus-műkörmös trióra,miközben a testén meg látszik,hogy löttyedt és nem igazán foglalkozik vele.


Más hogy van ezzel?



2019. szept. 2. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam hozzá tartozik. Te persze azt gondolsz amit akarsz.
2019. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért elég sokan adnak rá a fiatalabb korosztályból. Persze akad minden féle ember. Valaki szivből gyülöli s test mozgást.


F.

2019. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire hogy lehet korlátolt valaki? Le lehet szállni a nőkről. Mellesleg férfi vagyok.

Tudom, hogy te kérdezted meg múltkor, hogy "miért jobb az én seggem mint a nőké? mert én gyúrok". Aztán jól leszólták az alakodat.

Hogy nem lehet felfogni, hogy másoknak más élete van és nem mindenki ugyanolyan mint te? Éhen is halt volna már az emberiség ha olyan lenne.

Nagyon örülünk neki, hogy te gyúrsz meg ennyit foglalkozol magaddal, de nyugodj bele, hogy erre sok más embernek nincs szüksége.

2019. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne általánosítsunk. Mert a férfiaknál ilyen nincs... Ez egy bullshit.


Egyébként sokan sportolnak, én is heti 2x szoktam. De ez nem mindenkinek elég ahhoz, hogy megőrizze a bőre feszességét, alakját. Sok más tényező is áll emellett. Az étkezesék a legmeghatározóbbak( mit és mennyit eszel), az hogy iszol-e eleget, dohányzol-e, szültél-e, vagy sokat fogytál esetleg, genetika.. Ennek csak egy szegmense a sport. És igen az edzőteremben vagy barmilyen sporton réeztvevők között sem csak vékony és feszes testű emberek vannak.


Szerintem is fontos a mozgás, de azért nem kell arra sem havi 10 ezreket költeni( nem mintha fodrászra vagy kozmetikusra nagyon költenék). Ettől még lehetek teljesen igényes és ápolt.

2019. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Nő vagyok, számomra alap. Ezt egyébként én is eszrevettem más csajokon. Több tízezret költ arra, hogy a pattanásos bőrét elfedje alapozóval, de hajnal 2-kor kirakja messenger napjába hogy chipset eszik sajtszósszal, meg nutellát háztartási keksszel. És elárulok valamit, egy feszes, sportos lábon a susogós melegítő is jól áll. Egy edzetlen tönklábon a 40 ezres sanell gatya se...

Azt vettem észre, hogyha az általad említett faktorra igényes vagyok, akkor a többire (smink fodrász ruha stb) annyira nem kell figyelnem. Hiszen szép a bőröm, nem kell sminkelnem. Nem zsíros, korpás a hajam, elég 3 havonta vágatnom a végéből. Meztelenül is jól nézek ki, tehát nem kell a ruhákat se túltolni ahhoz hogy csinos legyek, az egyszerűbb darabok is jól állnak, nem kell arra figyelnem hogy a fehér kövérít, a szűk ruha terhesnek mutat stb...

Számomra, akár a többi nőt nézem, akár a férfiakat, hozzátartozik az alapvető igényességhez a testemre, súlyomra, életmódomra való igényesség is. Nem azt mondom hogy egy kis poci nem fér bele, meg hogy egyél életed végéig csirkét rizzsel, és heti 8x járjál ki futni, mert különben nem vagy ember a szememben. Itt is az aranyközéputat kell megtalálni, hiszen különböző az ízlésünk, különböző testalkatot szeret mindenki. Van aki a husibb lányokat szereti, persze. Viszont a husi = 5-10 kiló plusz, nem 20 meg 30...

A fogadd el nagad bullshittel sem értek egyet, miért kell elfogadni hogy fiatal lányok, nők, már tizen huszon évesen mekis kajával rombolják a hormonrendszerüktől kezdve az egész általános állapotukat? Mert ez itt már nem csak igényesseg kérdése, ez bizony egészségügyi probléma, amit néhányan már 15 évesen is magukénak tudhatnak...

De nem csak nők, ne éleződj ki ránk kérdező:D Rengeteg korombeli fiút látok nagyobb csöccsel mint ami nekem van... ez a testre való igénytelenség egy általános, szinte már fertőzésként terjedő probléma.

És a nagyobbik baj az, hogyha ez ellen valaki felszólal, kifejti a véleményét, neadjisten nem kívánja túlsúlyos partnerrel megosztani az életét, akkor egy utolsó felszínes féreg lesz, aki ítélkezik, fatshamingel, és nem elég empatikus az embertársaival. Na ez a legfőbb probléma.

Szóval jó hosszú lett, de röviden annyo a lényeg, hogy nem nádszálvékony, de sportos, fiatal nőként egyetértek veled kérdező.

19L

2019. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
A “sanell” gatya inkabb 400, de teljesen egyetertek az elottem szoloval. 18L
2019. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert ha nem zabálsz annyit mint egy víziló akkor nem bízol el nem leszel narancsbörös, striás így nem kell a kanok közt ugrálni
2019. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5 nem hiszek neked,szóval privátban kérek bizonyítóerejű képeket a sportos, meztelen testedről! ha lehet tusolás utánit, amikor még a vízcseppek folynak végig a testeden,bejárva tested finom rejtett zugait...

kérdező! némi részigazság van benne amit leírtál,de számomra taszítóbb a kozmetikai túlkapás:a sminktől,és a festett hajkoronával elszabaduló, 15cm-es műkörmös predator nő akinek a láttán többek között olyan kérdések merülnek fel bennem, hogy hogy a fenébe törli ki a pi csáját klozett után?

az említett 5-10 kg plusz egy lányon pedig számomra is bejön.

2019. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Mert az fárasztó. A fodrász, műkörmös, kozmetikus csak pénzbe kerül, és még a pénzt sem ők keresik meg.
2019. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!