Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt tudok lefogyn...

Amidala0224 kérdése:

Mennyi idő alatt tudok lefogyni kb.15 kg-t? Most 80 kg vagyok és 165 cm (nő vagyok) mennyi idő szükséges hogy le tudjam adni azt a 15kg-ot? És hogyan? Mi lenne a leggyorsabb módszer? Ha fitneszterembe kezdek el járni az jó lesz?

Figyelt kérdés
Segítsetek!!!

2014. febr. 4. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. A sárga kapszulát olvasd el (body.builder.hu oldalról ingyenesen letölthető regisztráció után, vagy google de android market-en is fent van). Kb. 100 oldal könnyen emészthető könyv , amiben minden információt megtalálsz a célod eléréséhez!
2014. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:

Ha gyorsan fogysz, tönkre megy a bőröd és csak plasztikázni lehet majd, hogy újra normális legyen. Max heti fél vagy 1 kiló.

A Sárga tényleg hasznos, érdemes elolvasni.

Összefoglalva: aerób edzés és (lehetőleg kiszámolt) diéta kell neked.

2014. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mr.Z85 válasza:
Megfelelő edzés,precíz táplálkozás plusz pihenés.Nem lesz olyan gyors mint ahogy elvárod,kitartás kell hozzá,neten szarásig vannak jó cikkek ilyen témában,keress utána:)
2014. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igen a bőrödre figyelj testvérem fél év alatt fogyott 20 kg ot nagyon rondán nz ki a hasa viszont én 1 év alatt fogytam 10 kg ot és semmilyen rondaság nincs rajtam
2014. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!