Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak rajtam kívül olyanok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Littlegrl kérdése:

Vannak rajtam kívül olyanok akiket teljesen hétköznapi tárgyak beindítanak? Nem fétis vagy ilyesmi, csak növeli a szememben egy férfi külsejét.

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ezt nem értem.
2019. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pl?
2019. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy pl valaki nem tetszik annyira, de olyan személyes tárgyai vannak, amik nagyon tetszenek. Ilyenkor sokkal jobb pasinak látom. Pl a karbon cuccok, vagy fém dolgok nagyon bejönnek. A minőségi anyagok.
2019. szept. 2. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van ez tudom más hogy mondjuk ha egy szimpatikus nő lány tollát kulcsát megfoghatom mondjuk hogy vigyázzak rá akkor huh igen mert átvette a rezgését..
2019. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A drága, és minőségi tollakat is szeretem:)
2019. szept. 2. 21:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tartod fétishnek, de az - nem a férfit kötöd a tárgyhoz, hanem a tárgyat a férfihez. Ezzel nincs baj, amíg nem billen át egy olyan mértékre ahol már a tárgy önmagában lesz fontos, nem pedig a "tulajdonosa".
2019. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt, hogy azért estem bele egy osztalytarsamba, mert vadító illata volt. Közben meg ronda is volt, meg üres fejű izomagy. Nekem egy jó illat sokat dob a pasin akkor is, ha nem egy adonisz
2019. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy fém bilincs a csuklódra és közben Parker tollal írom rád mindenfelé izgalmas tárgyak nevét? ;-)

48Ffi

2019. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jól hangzik :)
2019. szept. 2. 23:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak jól hangzik. Érzésnek is jó lenne! Volt egy szexpartnerem anno. Ő arra izgult, ha a nyakláncom csiklandozta a punciját és a mellbimbóját. Azt mondta, felizgatja az arany érintése. És tényleg lehetett benne valami... Téged ez pl nem indít be?
2019. szept. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!