Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok ajánlani (viszonylag)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ajánlani (viszonylag) kényelmes férfi erényövet?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 07:51
 1/8 anonymousreview60 ***** válasza:

Az amazon.com, lovehoney.uk sok ilyen jellegű termékkritikát tartalmaz. A quora.com is foglalkozik ezzel a male chastity kapcsán.

Én CB-6000S-t használok, de csak rövid időre, nem tartós használatra, nem éjszakára.

2019. jún. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ami hordhato az draga.

[link]

[link]

Stb

2019. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A zárt a kényelmesebb, vagy a "rácsos", illetve a fém, vagy a műanyag-(szerű)?
2019. jún. 30. 09:06
 4/8 anonim ***** válasza:
A zart, mert nem csipi be. Mindenkeppen csak fem.
2019. júl. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

fém, alapvetően sztem mindegy h rácsos vagy zárt, viszont fontos, hogy legyen minél kisebb. ernyedt pénisz épphogy férjen bele, ne engedje, hogy félig felálljon, mert attól lesz kényelmetlen, ahogy feszíti.

ez nemcsakhogy viszonylag kényelmes, hanem nekem teljesen kényelmes. kellett jópár hét hét hogy megszokjam és h tudjak benne aludni de pár hónap után már inkább az a fura ha nincs rajtam.


persze a legkényelmesebbek a teljes övek, ezekből is a prémium kategória, de ezek nagyon drágák, és első próbálkozásra nem hiszem hogy ilyennel érdemes kezdeni.

2019. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Holytrainert nezd meg, nekem az eleg kenyelmesnek bizonyult.
2019. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy erényöv eleve nem lehet kényelmes.
2019. júl. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a jo, ha alaphelyzetben kenyelmes, marmint hogy nem is erzed, hogy rajtad van. Aztan ha merevedni probalsz, akkor nyilvan emlekeztet, hogy nem fog sikerulni...
2019. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!