Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha férfiként barátzónába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfiként barátzónába kerülsz, vagy az ismerkedés egy pontjától már nem tekint rád a nő potenciális partnerként, hogyan lehet észrevétlenül ismét szexuális irányba terelni a továbbiakat?

Figyelt kérdés

Elrontottam egy ismerkedést, ahol a lány akart volna valamit, érezte a szexuális feszültséget, de én akkor épp nem úgy voltam vele (más okok miatt). Néhány hónappal később már nem akar ilyesmit én viszont most kerültem ilyen fázisba vele kapcsolatban.


Férfiak, ti hogyan terelnétek vissza a kapcsolatot szexuális irányba? Nők, volt veletek már olyan, hogy valaki kijött a barátzónából hossuú hónapo, vagy évek után? Ha igen, hogyan és mivel?


A részletek mellé nemet és kort is írjatok légyszi!



2019. jan. 20. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Eszrrvetlenul gancsold ki. Ahogx esik, fekudj ala egy szal faszba. Haver, ha bekapja a csaj lenyegeben nem te vagy a hibas hanem o. Nyilvan ezutan folytatni fogja. Es tessek. Ilyen ehyszeru kikerulni ebbol. Nincs mit hogy segithettem
2019. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja meg annyi. Hogy ha bekapja eses kozben haborodj fel. Hogy ti csak bsratok vagytok stb. De ki engedzreleskent szopjon le mostmar. Kozbe persze durcizz olbe tett kezzel. Ez fontos.
2019. jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi Hardyboii! Most márminden tiszta.. Király arc vagy! :)

Azért ha nem veszed zokon, más tippeket is megfontolnék :)

Esetleg más ötletek amiket még kipróbálhatnék?

2019. jan. 20. 11:37
 4/8 mantis religiosa ***** válasza:
Nekem egyszer sikerült, bár akaratomon kívül. A lánnyal nem találkoztam vagy fél évig, a kapcsolatot sem igazán tartottuk. Aztán egy fesztiválon egymásba botlottunk. Mivel arculatot váltottam korábban, teljesen más ruhában, frizurával voltam mint korábban. Mikor váltottunk néhány szót, mondta, hogy nagyon jó az új megjelenésem. Kicsit beszélgettünk, ittunk a viszontlátás örömére, aztán aznap este már nem voltam(tunk) több koncerten. :-)
2019. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Spiritrobber ***** válasza:

Nehéz bármit mondani ennyi infó alapján.


Ha egyszer megvolt a vibrálás valószínűleg nem égett ki örökké csak az érdektelenséged elterelte a figyelmét.


Nem tudom milyen viszonyotok van de talán érdemes lehet valami olyan helyzetet teremtened mikor ő volt odáig érted csak most ne ignoráld a szitut.

2019. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod észrevétlenül? Udvarolj, bókolj, legyél pimasz, vagy olyan, amire jól reagál. Lapot kell húzni a 19re, vagy marad, a mostani semmi.
2019. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát én nem lennék túl optimista, a barátzóna az egyik legrosszabb dolog a világon, ha az egyik fél többet akar, tapasztalat :) Nekem is férfiként már nem egy ismerkedés ment így félre, sokan csak jófej barátként akarnak engem. Ha mégis sikerül valahogy ágyba vinni, akkor meg rámegy a barátság.

22f

2019. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felkuldeni a tehervonat tetejere, es miutan a 25kV szexualis feszultseg elintezi, jol meg kell dugni.
2019. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!