Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha tetszik egy lány akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy lány akkor mennyi idő után ideális az első csók?

Figyelt kérdés

Én úgy látom hogy a lány már akarja de én félek közeledni :(

Nagyon szép lány és én nem tartom magam jóképűnek.


2019. szept. 3. 20:22
 1/5 Hellmano ***** válasza:
100%
Első randi végén.
2019. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem akarnám hogy lesmároljon valaki aki nem biztos abban hogy én is akarom, szóval simítsd meg a kezét vagy adj arcra puszit és nézd a reakciót, ha az pozitív akkor hajrá. De ha nem vagy biztos benne akkor ne cuppanj rá inkább, leírás alapján elég félénk vagy, nem örülnél egy beégésnek.
2019. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legkésőbb az első randi végén. Ha addig nem csókolod meg, szinte biztosan nem lesz semmi az egészből.
2019. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor mindketten úgy érzitek, hogy itt az ideje - bár a többségnél az 1-3. randin meg szokott történni felnőttek között.

A megfelelő helyen, időben, nézz a szemébe hajolj oda és hajrá. Nem az számít te mennyire tartod magad jóképűnek, hanem hogy a partnered mennyire tart annak. Egy ember nem csak a külseje, honnan tudod, hogy nem pont te vagy a lány esete? Mindenkinek más tetszik, más fogja meg a másikban.

2019. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak rajtatok áll, de ha a lány már akarja akkor ne legyél töketlen, és csókold meg.

L

2019. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!