Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen szűz vagyok. Ciki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen szűz vagyok. Ciki?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, mert kicsit szégyenlős is vagyok és azt sem akarom, hogy bárki megb....on - nem vagyok egy darab hús. Inkább megvátom az igazit! :) Ciki?

2019. szept. 5. 00:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
23/L :)
2019. szept. 5. 00:58
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki :)
2019. szept. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az, miért is lenne az? nekem anno azt mondták az a ciki amit én annak érzek.

Lehet hogy ezt mi nagyon túl bonyolítuk mások szerint, én is az vagyok, régebben cikinek éreztem,mostmár nem, majd el jön az idő amikor meg kell tenni :-)

21F

2019. szept. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem ciki. Előbb-utóbb úgy is találsz valakit, akivel elveszíted. :)
2019. szept. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

"Inkább megvátom az igazit"


És ezért teszel is?


Vagy az a taktika, hogy otthon dekkolsz, várod amíg be nem mászik az "igazi" a hálószoba ablakodon?


Van egy rossz hírem: Az nem az igazi lesz, hanem egy betörő.

2019. szept. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%

(betörő válogatja, de az talán tényleg meg---szna) Talán érdemesebb lenne átgondolnod hogy egy amúgy hó't természetes és mindennapos (ráadásul egészséges) dologtól, mint a szex, meg úgy általában a testi intimitás, miért is viszolyogsz.


Vagy továbbra is játszhatod Rapunzel szerepét, aki a toronyban dekkol, és várja hogy rátaláljon az igazi.


De elárulom, 28 körül már drasztikusan fogyni kezdenek a minőségi érdeklődők, és ott már kényszerűen kell lejjebb adni az elvárásokból. Vagy kibékülni az örökszűzséggel.

2019. szept. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, hogy majd a remélhetőleg igazival, esetemben az az első párkapcsolat is lesz. Nem ciki - én nem érzem annak, aki mrg igen, elfogadom, de nem érdekel.


18/l

2019. szept. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
jó sok jóról lemaradsz.
2019. szept. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak fura! :)
2019. szept. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem ciki, ez csakis a te döntésed. Én is sokáig szűz voltam, 22 évesen vesztettem el és akkor is már azért, mert nagyon kíváncsi voltam és úgy éreztem én kmaradok a jóból a srác meg nagyon tetszett akivel kipróbáltam. De hidd el, semmivel se más az, aki már nem szűz, mint aki az ezt saját magamon tapasztaltam. Se jobb, se rosszabb nem lettem, csak volt 1 jó délutánom:D (azóta persze több)

25/lány

2019. szept. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!