Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaktól kérdezem: mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem: mennyire gyakori az, hogy elsőre valaki külseje nem igazán jön be, de ez a megismerés hatására lassan megváltozik?

Figyelt kérdés
Az érzelmek mennyire írják felül az első benyomásokat a külsőt illetően?
2019. szept. 5. 02:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
részben,de a jó szex felülirja.40f
2019. szept. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy már eléggé kezdek kiábrándulni a jó nőkből. Úgy veszem észre, hogy szinte törvényszerű, hogy emberileg s**gfejebbek, már bocsánat. Nem mindegyik, természetesen, de aki nem az, azt se nagyon lehet megszerezni, mert általában kapcsolatban van, vagy csak nem vagyok soha elég jó. Viszont ha valakivel azt érzem, hogy állati jókat tudok beszélgetni és sok a közös bennünk, akkor talán érdemes akkor is esélyt adni, ha most nem érzem igazán az esetemnek.
2019. szept. 5. 02:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Nallam ez van folyamatosan.
2019. szept. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sokkal gyakrabban előfordul, mint nőknél.
2019. szept. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam ez van F.
2019. szept. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Hosszú távon nem lehet együtt lenni egy buta nővel csak azért mert jól néz ki.
2019. szept. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mondanám olyan gyakorinak
2019. szept. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előfordult már ilyen velem, de nem gyakori...
2019. szept. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

van ilyen, ha már szerelmes vagy, akkor már egyáltalán nem érdekel a külső, én csak azon csodálkozok, hogy összejössz valakivel aki nem tetszik...

vagy ezt úgy kérdezed, hogy tudod nem tetszel a másiknak, de kérdésed, hogy ez megváltozhat e ha beléd szeret?

2019. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"van ilyen, ha már szerelmes vagy, akkor már egyáltalán nem érdekel a külső, én csak azon csodálkozok, hogy összejössz valakivel aki nem tetszik..."


Azt mondanám, hogy arcra nem igazán az esetem, de a külseje többi része, meg valahogy a gesztusai, a személyisége az nagyon megfog. Olyat, aki kívül-belül az esetem, nem tudok szerezni, és már bele is fáradtam a próbálkozásba.

2019. szept. 5. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!