Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok! Mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Mit szólnátok hozzá ha egy pasi így építené fel a köztetek lévő szexualitást a kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Lehet furcsán hangzik, de mindenkit más izgat, mindenki eltérően reagál a bizonyos erogén zónái izgatására. És ezért kell idő amíg összeszokunk, pont ezért mi lenne a reakciótok, ha egy pasi nem akarna fejest ugrani egyből a szexbe és úgy állnak hozzá a szexhez, mintha elsők lennétek egymásnak. És szépen fokozatosan lépkednétek feljebb és feljebb, miközben megismernétek egymás testét, tehát hosszas pettinggel, amire azért volna szükség mert így derítené ki, hogy milyen területen milyen reakciótok van és ebből tudná, hogy szex közben merre kalandozzon majd pl a kezével ahhoz, hogy még inkább fenntartsa az izgalmi állapototokat.

Tudom van egy határ.. és a körülményeskedés lelombozó lehet.. mit lehet, az is. :D

De az első orális szex amikor még újak vagyunk egymásnak.. új puncit, új nyelv, új forma, új íz.. új illat:) Minden puncit máshogy kell nyalni, hogy az jó érzés legyen.. pont így van a farokkal is, volt már lány aki nagyon a golyókra koncentrált és nekem az nem túl felemelő.. más technikát szeretek, és ezt szóvá is tettem, amiből sértődés lett:D ami nonszensz.. szóval már csak az ilyen problémák elkerülése végett is jó lenne ha az együtt töltött első alkalomkor több lenne a kommunikáció, és tudnánk megnyílni egymás előtt azt illetően, hogy melyikünk mit igényel és mit hogyan szeret.. aztán ha már csináljuk akkor pedig a kísérletezésé kellene legyen a terep.. pl az első behatolás.. ha úgy történne, hogy amint betenné és bedugná kicsit nem mozogna? Csak simogatná pl a melleidet amíg mozdulatlanul a puncidban van?! Aztán amikor ő is megszokja a szorításod és te is az ő "jelenlétét" utána kezdene csak fokozatosan gyorsítva dugni..


Ez nőként, egy férfi tollából olvasva nagyon félreérthetően tűnik? Nagyon körülményes, pepecselős? Vagy inkább ez a helyes út, hogy ne legyen félreértés és rossz szex adott pár közt?


Igazából gondolkodtam ezen sokat, mert korábban inkább fiatalabb lányokkal voltam vagy alkalmi kalandokat kerestem és az igazat megvallva többször is azt éreztem, hogy "elcsúszott" a szex és nem mindig úgy és az történt amire mindketten vágytunk volna.. nem azt mondom, hogy csalódás lett volna, vagy ne élveztem volna, hanem azt, hogy bár összességében jó volt, de mégsem éreztem azt, hogy mindketten maradéktalanul kielégültünk volna. Szóval szinte mindig volt egy kis hiányérzet..



2018. nov. 8. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Mi az istent akarsz megtudni?
2018. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez lenne a célszerű hozzáállás.


De biztos vannak olyanok is, akik nagyon gyorsan tudnak alkalmazkodni egy új partnerhez. Nekik lehet, hogy pepecselésnek tűnne.

2018. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
ez lenne a normális
2018. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Én személy szerint utálom ezt lasított felvételt!! Egy férfi érjen úgy a nőhöz mint egy férfi!! Volt nekem is egy ilyen pasim. Meg lehett volna műteni közben!! Untam... Az ilyenekben a bizonytalanság érződik és az engem le lomboz!! Hála égnek a férjem az nem finomkodik de nem is erőszakos pont a megfelelő!!
2018. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Ez a sz.rakodas gaz.

N/37

2018. nov. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez minden nő álma aki izgul egy kicsit az első szextol és így megnyílik a pasinak tutira. Jó érzés nőként ha ennyire fontos hogy nekünk mi jó 🙂
2018. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem is igazán értem hogy hol él az aki ebben a bizonytalanságot látja..

Arról szólt az egész, hogy megismerjük egymás testét és ne úgy dugjunk egymással mintha a férfi és a nő is egy standard robot volna akikről elolvassa az ember a használati utasítást és azonnal tökéletesen tudja használni, mert ugye minden robot egyforma és ugyanott kell beolajozni valamint ugyanott vannak a kapcsológombok.. na most ezzel szemben adott nőnél a nyakra jobb koncentrálni másiknál pedig a fülre.. csak ugye ez idő.. :D

Szóval aki ebben bizonytalanságot lát az nagyon el van tévedve.. vagy felmerül a kérdés, hogy az idők során még odáig sem jutott el a saját szexualitását illetően, hogy a saját testét megismerje?!?

2018. nov. 9. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
:)))) Sírok ezen a válaszon!!! Na hajrá ismerkedj testekkel biztos akad egy két nő akinek ez bejön!! De egy igazi férfi tudja hogy kell hozzá érni a nőhöz és nem untatni...
2018. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cecey Éva válasza:
Nekem nagyon bejönne ez a hozzáállás! :-) De mint a válaszokból is látható, kinek a pap, kinek a paplan. Bár szerintem az vitathatatlan, hogy sok nőnek bejön az, hogy valaki ennyire figyelmes, és ennyire szeretné megismerni a testét, a vágyait, hogy neki mi a jó. És ez persze oda-vissza, vagyis a pasi is hagyja magát, hogy a nő kísérletezzen, játszon vele... Én imádnám ezt a fajta kísérletezgetést. A lényeg, hogy találj egy olyan nőt, akinek ez bejön. Vagy legalább tudja/meri kommunikálni, hogy mi a jó neki, hogy mire vágyik!
2018. dec. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!