Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy jo oralt vagy egy gyors...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jo oralt vagy egy gyors menetet szeretnel reggelre?

Figyelt kérdés
Szoval az utobbi idoben (2 het) a baratnom tobbszor meglepett a kora reggeli egyuttlettel . Mivel most megjott neki ezert ma oralisan elegitett ki . Es ez most sokkkal jobban esett mint a szex . Ti melyket szeretitek jobban ?

#szex #fiatal #heteroszexualitás #regggel #6oraelott
2019. szept. 5. 06:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én reggel egyiket sem, fel sem áll akkor.
2019. szept. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább egy kávéra vágyom reggelente.
2019. szept. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire vagyok kipihent. Ha kevésbé, akkor feláll feláll, de aligha fogok elmenni, akkor valahogy kevés az, hogy punci. Akkor erősebb inger kell, amit a szájával kezével meg is tudott adni a párom anno. Ha kipihentem magam, akkora szex nyerőbb.
2019. szept. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Nekem bármelyik jól esne most :D

25F Bp

2019. szept. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy látszik, hogy egy csaj írta a kérdést, férfi szerintem nem vágyik reggelente szexre. Nyilván attól is függ, hogy mi számít reggelnek, 5 órakor én meghalni akarok, nem szexelni :D
2019. szept. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Először orált, utána szexet :)
2019. szept. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Reggel általában elég lusta vagyok, egy orál közben még a végén vissza aludnák. Meg amúgy sem találkoztam még olyan nővel, aki rendesen tudna sz*pni, Úgyhogy inkább egy gyors menet ... az felébreszt.
2019. szept. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ne magadból induljki kedves 5-ös, én igen is vágyom gyakran reggel szexre

25F

2019. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Reggeli szex jobb, mindig kiskifli-nagykufliben alszunk és reggel ugyanebben a pózban szexelünk egyet
2019. szept. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az orált, miközben iszom a kávémat és bele szippantok a cigarettába 😜, szóval el tudnám képzelni ezt a feelinget.
2019. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!