Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti szoktatok videochat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szoktatok videochaten meztelenkedni, maszturbálni idegen pasik előtt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy zavaró, amikor egy-egy ilyen oldalon 30-ból 29 pasi egyből csak veri a cerkát, ha meglátja, hogy nő vagy, de ennek ellenére van, hogy TI valakivel belementek a játékba? Mik a tapasztalataitok? Mi kell ahhoz hogy partnerek legyetek benne? Hol szoktátok csinálni?

2019. szept. 6. 06:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az csak akkor fordulhat elő ha a férfival már elég régóta ismerkedünk és van vmi gyenge érzelem vagy kötődés. Ha már több hónapja rendszeresen beszélünk vagy levelezünk.. tehát nem 2 órás az ismeretség.
2019. szept. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam kamozni de nem idegen pasiknak. A baratomnak viszont barmikor.
2019. szept. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, izgalmas tud lenni,de nem elég hogy csak nő vagy akinek igen az meg csak olyan mint egy videó a neten.F
2019. szept. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Csak olyan pasival akit már ismerek

2019. szept. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Gyenge próbálkozás:D...aki szeret az se fogja kiírni, nem szeretünk 20.000 privátot kapni arctalan kanos lúterektől.

Nem szoktam egyébként, ezt csak kapcsolatban csinálnám, de szerencsémre az eddigi partnereim mindig elérhető közelségben voltak, szóval nem kellett.

19L

2019. szept. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de ez egy anonim oldal, ha valaki szereti csinálni, miért ne írná meg? :D
2019. szept. 6. 07:18
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert "szia, akarod látni a farkam?" stílusú üzeneteket kap. Aki szeret szexchatelni (nő), az se bárkivel teszi, külső tulajdonságokhoz és szellemi színvonalhoz mérten teszi, itóbbival

l (a privát üzeneteim alapján mondom) tudható hogy nem sok pasi rendelkezik itt.

És egyik nő sem akar bunkó, trágár, "nézdmegaf#szom" stílusú üzeneteket kapni...na ezétt nem írják:)

2019. szept. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Idegennel nem, de ismerőssel csináltam már. (Nem fogok innen senkivel)
2019. szept. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ezeket értem en is persze, csak nekem az a tapasztalatom ezen a téren, hogy azért jó pár lány főleg külföldön, akik az erre használható oldalakon / chatroulette, omegle, dirtyroulette, chathub / egész bevállalósak, benne vannak meztelenkedésben, masztizásban meg minden.. engem kifejezetten magyar lányok érdekelnéekezzel kapcsolatban.


Ja és mielőtt jönnének a fujjogó kommentek, tenyleg voltak közülük szamomra nem bejövős lányok, de voltak baromi szép es csinos csajok is, akik igaziak voltak. Egy lanynak kifejezetten beleszerettem a mosolyába :P

2019. szept. 6. 07:39
 10/17 A kérdező kommentje:
Omegléről vagy ezek közül valamelyikről egyebként van itt lány? :P
2019. szept. 6. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!