Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy valahol, például szórakozóhelyen idegen fiút orálisan kielégítettetek?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert mostanában kezdtem ilyen helyekre járni, és kíváncsi lennék, more számíthatok :D Na nem, mintha, valószínű, hogy bármi lenne :D

18f


2019. szept. 3. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Az ér, ha én ismerek olyan fiút, akivel ez megtörtént? De ehhez baromi jól kell kinézned, meg nagyon jó dumádnak kell lennie, hogy kívánjon a lány.
2019. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Velem megtörtént,pedig csak elmentem egy buli előtt,,kint volt a csaj, meglátott,cigit kért.

Mondtam neki hogy nem dohányzok,de mást esetleg szívhatna..

Rám nézett,, oké,3000-ert megteszem!

Belementem,s egy bokor mögött megtörtént.38F

2019. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ahol és aki ezt megteszi. Viszont ne erre alapozz. Inkább arra, hogy felveszed a szemkontaktust a lányokkal, rámosolyogsz, megszólítod, beszélgetsz vele és ha minden stimmel akkor bármi megtörténhet - leginkább az, hogy számot cseréltek és máskorra, máshol megbeszéltek egy randit.
2019. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szórakozóhalyen baromi gáz. Házibuliban sokkal jobb a hangulat, és ha valaki kedvet kap, van hová elvonulni kényelmesen.
2019. szept. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem!

Nem vagyok ribizli

2019. szept. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
arra számíthatsz, hogy veled ilyen nem fog történni
2019. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!