Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez hülyeség vagy jelent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hülyeség vagy jelent valamit? Nem tart már vonzónak vagy nem szeret?

Figyelt kérdés
Sétálás közben úgy szoktuk fogni egymás kezét (ha fogjuk) hogy összekulcsoljuk az ujjainkat, de szinte csak én fogom az ő kezét, ő az ujjaival nem fogja a kezem, hanem "elengedi". Bocsi nem tudom hogy írjam le, így leírva még hülyébben jön le az egész. Tehát a lényeg hogy szinte csak én szoktam fogni a kezét, ő meg csak "odaadja a kezét".
2019. szept. 6. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Mindig így fogta vagy csak újabban?
2019. szept. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Ne fogd te se , majd figyeld inkább.
2019. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hellmano ***** válasza:
0%
Miket be nem tudtok képzelni egy-egy jelentéktelen dologba.
2019. szept. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyfajta tudatalatti testbeszéd. másban nem történt apró változás?
2019. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
#3 azèrt nem biztos, hogy olyan jelentèktelen. Èn "tudat alatt" többek között ugyanezt csinâltam amikor már kezdtem elhidegülni a páromtól. Figyelni kell egymás lelkère, testbeszère is, nem csak a kimondott szavakra
2019. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

A párom is mindig felhozza ezt. Én is mindig így elengedtem, ő viszont annyira szorítja (nem veszi észre) hogy néha már kezd zsibbadni a kezem.

Szerintem ne gondold túl a dolgokat.

Nálam nem az elhidegules miatt van, fogalmazok úgy, hogy inkább engedem hogy ő vezessen, rabizom magam.

2019. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akár ezt is jelentheti, de nem kell egyből rémképeket belelátni mindenbe, nem mindenki szokta szorítani a párja kezét, sokan csak úgy "odateszik".

Ha viszont korábban nem csak "odatette" és az utóbbi időben változott meg, csökken a felek között az intimitás (kevesebbszer érint, csókol, ölel csak úgy spontán meg) akkor az tényleg nem túl jó jel.

2019. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!