Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumival tényleg nem olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumival tényleg nem olyan intenziv érzés az aktus?

Figyelt kérdés
2019. szept. 6. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Annyira nem, viszont azért nem élvezhetetlen, sőt azzal is lehet érezni és élvezni, csak nem olyan mértékben, mint nélküle. Akinek problémát okoz, annak fejben van gond, nem odalent. :)
2019. szept. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Aki megszokta, hogy gumi nélkül milyen érzés, az gumiban már soha többé nem fogja tudni igazán élvezni.

Nekem kb. olyan, mintha egy dildót dugnának fel, az is műanyag. Igen, nagyrészt a tudat zavar, hogy köztünk, az érzékelés közé áll a latex, nem érzi a váladékot, stb...Ezek tudata nekem nagyon izgató, és lohaszt, ha tudom, ebből semmit nem érez.

2019. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Akárki akármit mond , gumi nélkül sokkal intenzívebb és élvezetesebb! Gondolj bele, hogyha a puncit belülről kibélelnék egy vékony gumival, kívül még a csiklót, mit érezne a nő?
2019. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor az 1-es kommentelő butaságokat ir?
2019. szept. 6. 13:30
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem ír butaságokat, de csak részigazság.
2019. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

Sokkal jobb. Sokkal.

28/F


#4

Szerintem csak ez a mondata butaság, a többi igaz:

"Akinek problémát okoz, annak fejben van gond, nem odalent. :)"

2019. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
* (mármint sokkal jobb gumi nélkül, össze se lehet hasonlítani)
2019. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Én évekig fogamzásgátló mellett szexeltem ,már az első alkalom is úgy volt . Több év után amikor abbahagytam akkor kipróbáltuk gumival de kb semmit sem éreztem :/ nem tudom hogy a gumi hibája volt vagy nem ,tudom hogy abból is van vékonyabb real feel meg mit tudom én de olyan érzés volt mintha valami élettelen akármivel döngetnének
2019. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Fizikailag nőként nem sokat érzel belőle, inkább a tudat zavarhat (ha zavar). Férfiként minimális a különbség, ugyanúgy lehet élvezni (sőt). Az a kis "kényelmetlenség" amit az óvszer jelent viszont bőven megéri, hogy cserébe nem idegeskedsz a nem kívánt terhesség, vagy a nemi betegségek miatt.
2019. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Liz* ***** válasza:
66%
A 9-es válaszoló nagy igazságot mondd! 4 évig szedtem fogamzásgátlót, de a mellékhatások miatt abbahagytam, ez már több mint fél éve volt azóta óvszerrel szexelünk. Nem mondom, hogy soha nem kacérkodok el a gondolattal, hogy milyen lenne nélküle, de mindig győz az eszem. Jobb a maximális biztonság tudata, mint a pillanatnyi hév, aztán meg az idegeskedés. Számomra ugyanolyan élvezhető, mint nélküle és a báratom sem panaszkodott soha.
2019. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!