Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, milyen érzés egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen érzés egy lány popsiját dugni?

Figyelt kérdés

Érdekelne pár dolog ezzel kapcsolatosan.

1. Milyen érzés egy lány popóját dugni?

2. Szűkebb-e, mint a punci?

3. Kellemesebb/jobb érzés-e egy popsiba betenni?

4. Érzésre miben más, mint a punci?



2017. dec. 29. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Azon kívül, hogy szűkebb, mást nem tudok mondani. Nekem nem engedik.

😏

2017. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Szűkebb bizony. Pont emiatt még jobban izgatja a farkamat, de nem cserélném el soha a vaginát a popsilyukra. Annyiban más, hogy a hüvely idmul a péniszhez, körülöleli, míg a segglyuk eleinte szűk, majd tágul és nem követi úgy a farkam vastagságát. Egyébként én rendszerint el is spriccelek a popsiban, aztán le szoktak szopni a barátnőim. Persze előtte gondosan kitisztítva, előkészítve a lyukat. Akinek ez ügyben segítség kell, írhat privit.
2017. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

A punci nedves, puha, a farkam teljes hosszában szorít. A popsit sikosítani kell, gyűrűként szorítja a farkam, bent nem szoros, csak az ánusz. Szeretem az anált, de a puncinál nincs jobb!


32/F

2017. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
sokáig könyörögtem érte a csajomnak ,szűknek tényleg szűk meg izgató is de punciba csak jobb .van a porszívó cső az a gégecső szerű olyan a érzés volt mintha azt dugná az ember :)
2017. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2017. dec. 29. 19:23
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Igen jóval szűkebb mint a punci ezért erősebb inger + a látvány is gyönyörű :D meg a hangok is mellé nagyon izgató. Sajnos eddig csak 1 lánnyal találkoztam aki bírta a méretem de ő alkalmi volt. Barátnőmel próbáltuk de esélytelen.. Szóval vennem kell neki valami popi tágiót :P 23F
2017. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!
2017. dec. 29. 19:38
 8/15 anonim ***** válasza:

az érzést nem tudom körülírni, csak annyira, hogy más.

hogy el tudd képzelni, nézz meg egy műpunci fleshlight vagy hasonló oldalt és nézd meg mi a különbség a cuccok között belül. Úgy tudom elképzelni.

2018. ápr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
Fantasztikus érzés és más mint a hüvely egyforman jó!
2018. ápr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is, a Fleshlight belső mintázata tényleg reálisnak tűnik! :D
2018. ápr. 19. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!