Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szex?

Figyelt kérdés
Lánytársaimtól kérdezem, mihez hasonlít az érzés. Sokan mondják, hogy nem nagyon élvezetes és nem érzik a péniszt a hüvelyükben , mert ott kevés az idegvégzödés. Ez igaz? A szex akkor nem jó érzés nekünk?

2019. jún. 30. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De jó. Többfelé lehetőség van hogy élvezd.
2019. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Mondok jobbat. Próbáld ki.
2019. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De jo érzés, ha megfelelo a partnered, es tesz is azert hogy neked jo legyen.
2019. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Többféle lehetőség? Úgy érted kézzel meg szájjal, mert a pénisz nem elég jó érzés?

Egyelőre nem szeretném kipróbálni, nincsen szeretőm. Meg tartok is tőle, hogy rosszul fogja csinálni ha lesz. Mert sok fiú ügyetlen az ágyban, úgy értesültem.

2019. jún. 30. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:

1. vok.

Igen..kézzel szájjal. De jó érzés a pénisz is. Csak nem biztos hogy huvelyi orgazmust tud okozni. De attól még jó amikor benned van és érzed.

2019. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez hazugság. A hüvelyben 2x annyi idegvégződés van mint egy péniszben. Maximum azért nem érzik, mert a pasinak vékony a csajnak meg tág..
2019. júl. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kellemetlen a mostani párommal,fáj ha beteszi ,durván ujjaz ,egyáltalán nem élvezem,csak fáj akármit csinál,még fel sem tud izgatni
2019. júl. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hetes, ez szörnyen hangzik...
2019. júl. 2. 11:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak nyaláshoz mit szólnál? Fokozatosan haladni?
2019. júl. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pár napja vesztettem el a szüzességem és nekem fáj, csíp az ujjazás, behatolás mert nagyon szűk vagyok a barátomnak meg nagy van. :(
2019. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!