Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a diáklányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a diáklányok közül sokan állnak "örömlánynak" alkalmanként?

Figyelt kérdés

Gondolok nyilván a 18 év felettiekre, akik valóban tanulnak valahol.

Sokszor olvasni, hogy fiatal diáklany anyagiakért cserében alkalmi kapcsolatot létesítene.

Akár az erre szakosodott oldalakon.

De vajon ez valóban így van, vagy csak propaganda?

Nyilván egyesek tényleg jobban feloldódnának egy ilyen hölggyel.

Főleg akik attól tartanak, hogy egy tanulatlan, bunkó hölgyemény fogadná, ami elvenné a varázsát.


2019. szept. 6. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet
2019. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Rengeteg ilyen van. A szülők nem is tudják:)
2019. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egy diàklànynak van annyi esze hogy ô jobban jàr ha egy gazdag pasit fog meg magànak, és azt szedi le pénzzel. Szerintem. Szóval akikrôl te irsz azok csak odacsalnak. Tutkolni akarjàk hogy butàk és bunkók.
2019. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Drága a tandíj. És a diakhitel még kb 40 éves korodig is magaddal cipelteted. Ki akarja szerinted úgy kezdeni az életet diploma után úgy hogy a nyakába van az adósság és még az se biztos h el tud itthon helyezkedni . Szóval nagyon sokan vannak sajnos akiket szüleik nem bírnák támogatni és suli mellett a diákmunka se fizet annyit így alkalmi prostinak állnak nos ezeknek a lányoknak csak kevés %-a az aki az egyetem után felhagy a mellékes "munkamak" a legtöbbjük marad ebben a fertő 'világban'amig szép csinos és van rá kereslet.
2019. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*titkolni
2019. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*munkával
2019. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azert ne higyj el mindent. Sokan csak azert irjak ezt ki mert pozitivan hathat a kuncsaftokra. De altalaban egy intelligensebb pasi kiszurja ha kamuzik a csaj. De valoban vannak tobben akik alkalmankent bevallalnak penzert ezt azt. Vagy pl puncsra rakjak fel magukat ami azert megse egy rosszlanyok.. de nagyjabol a tematika ugyanaz. Nem kell elhinni mindent ami a profiljukon szerepel!

L

2019. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
4. Ugyanmár miféle diákhitel a tandíjra? Az mióta hitel amin 0%-os THM van? Max egy baráti kölcsön, és még szép, hogy vissza kell fizetni annyit amennyit kaptál, jó kifogások...
2019. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen gyakori, én kettőt találtam eddig, most is keresek,nem könnyű,, nyilván minél nagyobb város annál egyszerűbb, én Kaposváron vadászok..F
2019. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
A DH2- nek 0% a DH1 szabadfelhasználásúnak van thm -e, keress rá nyugodtan... :)
2019. szept. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!