Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfinak tetszik, ha a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak tetszik, ha a nő nyög?

Figyelt kérdés

Én végig adok ki hangokat, mert így sokkal jobban élvezem és csak úgy jönnek maguktól... Az orgazmus elég hangos.

Az az igazság, hogy férjemmel évekkel ezelőtt megromlott a szex, ő végre most már elmondta, hogy nem talál kívánatosnak (pedig kb. minden pasi és nő szerint baromi jól nézek ki és adok is nagyon magamra).

Válófélben vagyok, mert nem tudtam feldolgozni minden téren a lekezelést.

Szinte szűznek érzem magam, annyira keveset szexeltem évek óta, de mostanában, hogy végre ki tudtam őt rakni, egyre többet nyúlok magamhoz és kiengedem a hangom.

Félek, hogy mi van, ha ez nem tetszik majd egy esetleges új partnernek. Kérlek nyugtassatok meg, hogy a szexi nyögés normális. Nem valami fura hangokat adok ki magamból, ez tutifix...


2019. szept. 7. 02:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Pozitív visszajelzés :) ne tartsd vissza! :)
2019. szept. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik mondjuk kérdéses mit is jelent az a elég hangos .. :D nem szeretném hogy a szomszéd minden aktusunkról tudjon ha szeretné ha nem szóval azért a sikításnak nem örülnék ha rendszeres. Szerintem a legtöbb férfi hasonlóan gondolkodik.
2019. szept. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonymousreview60 ***** válasza:
Persze, ha őszinte. Jó érzés.
2019. szept. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon!Rendkívül izgató!
2019. szept. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon szexi ha nyög a nő, csak bátran.
2019. szept. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen tetszik
2019. szept. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen tetszik. Meg kell hogy ismerjük egymást!
2019. szept. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem sikítok. És nem hallanák az orgazmust sem, ha picit visszafogom... :) de szerintem amúgy is épp az áthallási határ alatt maradna még. Attól függ, milyen falakra gondoltok, én nem panelre, ott minden hallatszik.
2019. szept. 7. 07:41
 9/18 anonim ***** válasza:
Nagyon vadito ha a nő nyog szex kozben. Csak hajra. Nincs annal sexxibb dolog.
2019. szept. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tetszik persze. Egyébként ez egyrészt egy "visszajelzés", hogy a másik élvezi. Másrészt meg, beindító, szexi, jó érzés hallani. Amikor a másik semmit nem csinál szex közben, se nem ad ki hangokat, se nem aktív, az elég lehangoló.
2019. szept. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!