Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok számotokra mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számotokra mennyire tetszik ha egy férfinak szép formás feneke van?

Figyelt kérdés
Nálunk munkába van egy férfi aki rengeteget biciklizik meg futni szokott. És olyan szinten szép kereke van , hogy még én is megirigyeltem. Ti hogy vagytok ezzel , ha egy férfinak szép feltűnő kerek feneke van?
2017. jan. 25. 06:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En nem szoktam figyelni a feneket egy pasinak. Az osszhatas, az arc,esetleg kar, de feneket nem!
2017. jan. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A párom szerint mekem is formás fenekem van. F
2017. jan. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha "nőiesen" kerek hátsója van egy pasinak, attól kiráz a hideg...


De egy mértékkel izmos fenék, nagyon izgató lehet egy férfin, de ez a párválasztásnál nálam semmit sem számít. Maximum, majd később ;)

2017. jan. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyilván tetszik, ha egy pasinak jó segge van, de annyira nem hoz lázba. nem szoktam kifejezetten stírölni a férfiak fenekét.
2017. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik,folyton figyelem a pasik feneket.
2017. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Izmos kidolgozott fenekem van akinek kell rola kep irjon
2017. febr. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!