Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet a BDSM dolgokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a BDSM dolgokat gyakorolni ha egy sub vagy mazochista lány csak profi tapasztalt férfiakkal jön össze?

Figyelt kérdés

Érdekel és nagyon izgat ez a dolog de ha soha nem " gyakorolhatok" akkor hogy szerezzek tapasztalatot?


F



2019. szept. 8. 00:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Figyeld a nagyokat és várj a sorodra
2019. szept. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1 kösz. Én még abba is benne lennék hogy figyeljem őket.


Élőben néznék párt passzivan esetleg aktivan ha engednéknés tanulnék szorgalmasan.,,de sehol semmi...

2019. szept. 8. 00:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy gyakorolni szeretnél, nem pedig nyújtani. Soha ne vágj bele olyan technikába amit nem ismersz. Fokozatosság, ne egyből a legerősebb irányzat felé mozdulj el, szépen fokozatosan. Nyerd meg a másik fél bizalmát, figyelmét és csak 1-1 light technikát dobj be, utána majd a következő megy jobban.
2019. szept. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3 nem ismerek semmit mert nincs másik fél...

Erről szól a kérdés! Legyek valamibe jó amihez parner kell de nincs partner mert nem vagogy gyakorlott és tapasztalt...

2019. szept. 8. 01:05
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Ezt pont úgy nem gyakorolni kell mint a "normál" szexet sem!

Éld meg a vágyaidat, de azt úgy tedd, hogy rávezeted a partnered és figyelsz rá, hogy neki az jó vagy sem!

A BDSM nem egy divatirányzat! Sajnos sokan azt hiszik.

Vagy belülről jön vagy nem, ezek mellett vagy összeillesz az adott partnerrel vagy nem!

Ami belülről jön, azt sem kell külön bdsm-nek hívni, lehet azt úgy megélni, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, mert hozzád tartozik! Ha ösztönösen jönnek a vágyak ami az egyéniségedhez tartozik azon nincs mit gyakorolni, senki nem működik egyformán!


Akkor a másik fél is természetesnek veszi. A megfelelő figyelem fontos a partnered felé! Azt is csak gyakorolnád? Mert akkor nagy baj van!

2019. szept. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Barátnőt keress, ne szexpartnert.
2019. szept. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5, #6 bocs de a kérdés melyik része nem érthető?


Nincs ilyen nő aki ezt akarja csinálni, aki valamilyen csoda folytán mégis az profi , tapasztalt partnerrel áll össze. Akar 18 vagy 80 éves . Mit éljek meg érzésből vagy akár miből egy normál kapcsolatban? Aki nem vevő az ilyenre annak hiába magyarázol hogy de ez jó lesz neki ...


Amúgy Mrs Stark leveleit ne vegyétek komolyan. Kamu!

De jó képeket küld. 🤪

2019. szept. 8. 09:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Vannak ma már olyan "baráti körök", ahol ezt megbeszélik, bemutatják, stb. Elmesélem az én kicsi történetemet. Fölregiztem egy BDSM közösségi oldalra. Ott is online mennek a párbeszédek. Elmondtam, (leírtam) hogy mi érdekel, mit szeretnék, hogyan kezdjek hozzá? Jött a válasz, Olvass! Azután egy találkozót szerveztek egy pár otthonába. Kicsit félénken, de elmentem a találkozóra. Megismertem embereket, s sok új sztorit. Megtanultam, hogy először a BDSM lélektanát kell megismerni. Ha valakivel ezt csinálni szeretnéd, először ismerd meg! Tudd meg hol vannak a határai? Azon a találkozón egy fiatalembert megkértem, tanítson meg például kötözni! Azt ígérte, hamarosan iskolát csinál. Tehát van lehetőség ezt a dolgot megtanulni, de először nyiss! Ismerkedj! Tanuld meg a másik vágyait, határait! Olvani javaslom Király Lea Betekintések a BDSM világába című könyvét.
2019. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok és a kérdés eddig is világos volt!!!!


Igen is van ilyen nő! Van köztük akinek már az önismerete is megvan hozzá, van aki nem tud róla!


Alapjáratban a nők kedvelik ha a pasiknak van ffi.energiája, az az tudja hordani a nadrágot. Ez egyfajta dominancia, csak mindenkinek máshol vannak a határai.

Nőként válaszoltam és ilyen kapcsolatban élek! Maximálisan társak vagyunk, egymás iránt a legnagyobb tisztelettel, pedig sosem voltam profi!!!

Viszont a párom annyira természetesen volt önmaga minden téren, hogy számomra is természetessé vált, mert ezzel együtt fogadtam el és ezzel együtt szeretem!

2019. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mit akarsz dominánskodni, mikor ilyen nyámnyila nulla vagy? Csak a kifogások gyártása megy.
2019. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!