Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szűz pasival összejönn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szűz pasival összejönnétek, vagy ha ez kiderülne hagynátok a pasit?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy?
2019. szept. 8. 14:34
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Sajnos ez kizáró ok náluk. Saját tapasztalat: a csaj előző nap még talizni akart velem meg érződött hogy érdeklem, majd miután megtudta, hogy szűz vagyok (20 fölött vagyok már jócskán) egyből bekamuzta, hogy jaj még nem áll készen, meg most ért véget az előző stb.... Nem mondta ki, dehát nyilván amiatt csalódott, valahol jogosan, hiszen ebből levon mindenki egy véleményt a másikról, de hát ha mindenki elriad ettől akkor életem végéig szűz leszek... A legjobb ha nem tudja meg az első szexig, csak hát nehéz kikerülni, mert tuti szóba kerül mindig, vagy hazudni kell róla, én ezetúl tuti kamuzni fogok.
2019. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 39 éves vagyok és szűz. A tököm tele van már ezektől a "nem akarok tanító néni lenni" szövegektől. Én is azt kérdem, hogy olyan nehéz lenne a szex?! Ha meg valaki hazudik, akkor lehet, hogy kiderülne, meglátszana a dolog közben a tapasztalatlanság, és akkor meg lebukik. Nem jó ez az egész így, marhára nem jó, sőt ez alapján megítélni valakit és otthagyni, miféle taplóság ez?! Megértőnek kéne lenni az embereknek, jelen kérdésnél a nőknek, és akkor nem kéne sumákolni. Hogyha én ilyen helyzetben lennék, valahogy marhára nem menne a hazudozás. Az ilyen férfiak vajon hogyan szerezzenek végre tapasztalatot a szexben, ha minden nő elutasítja őket, akivel megismerkednek? Sőt nyilván örülnek, ha egyáltalán nők közelébe kerülnek, rohadtul nem lehet ebben a helyzetben válogatni. Aki ebben a helyzetben van, az valószínűleg nem válogathat a nők között. Akit igazán érdekel a másik, akkor az nem a szexuális tapasztalata alapján fog ítélni.

És akiknek ez probléma, akkor azok vajon hány éves kornál húzzák meg a határt? És ha az illető teszem azt, mondjuk 1 évvel idősebb a határnál, akkor azt fogja neki mondani a nő, miután megtudja ezt róla, hogy "Basszus, bocs, de te kívül esel a határon, hagyjuk abba ezt az egészet!"?


Meg az is miféle dolog már, hogy ez inkább a férfiaknál probléma? Miért van az, hogy a nők kevesebb ilyen kérdést írnak ki? Nekik ezt talán jobban elnézik? Hogyha igen, akkor vajon mire fel, mi ez a kettős mérce? Hát, ütődött egy világban élünk.

2019. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Arról meg nem is beszélve, amire szintén szoktak utalni, hogy mindenkinek mások az igényei, és ha valakinek van is tapasztalata, attól még nem biztos, hogy a következő párjának, partnerének az megfelel.
2019. szept. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!