Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti összejönnétek egy munkanélküli lánnyal akinek még barátai sincsenek? Vagy ha ezek kiderülnének abba is hagynátok az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Mindkét dolog nagyrészt önhibán kivüli. A barátnői érettségi után eltűntek, megszakadt a kapcsolat, a többi barát elköltözött, nem maradt senkije. Munkát minden erejével keres, vannnak szakmái is, de nem veszik fel sehova ismerettség és tapasztalat nélküli pályakezdőként. Zavarna ez titeket ha amúgy tetszene a lány?
2013. okt. 29. 23:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

hova menjek hol laksz?hmmm

vagy te költözöl hozzám?

hmmm???

és mikor költözöl?

2013. okt. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem zavarna,nekem sem volt mindig munkám,a barátokról meg nem is beszélek :D
2013. okt. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha a lany tetszik...
2013. okt. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha nincs melód menj el tanulni, én is ezt tettem 32 évesen, és még barátaid is lesznek.

2013. okt. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Emiatt nem hagynám abba az ismerkedést, az tuti.
2013. okt. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Dehogy zavarna. Abszolút megértem a helyzetedet, ha gondolod szívesen beszélgetek veled erről a munka ügyről is, mert nagyon is ismerős nekem ez. Szóval nyugi, nálam ettől függetlenül befutó lennél, ha amúgy szimpi vagy. :) Kitartást!
2013. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

" Munkát minden erejével keres, vannnak szakmái is, de nem veszik fel sehova ismerettség és tapasztalat nélküli pályakezdőként"


Ha ez a helyzet állna fent, akkor nem zavarna. Főleg akkor nem, ha még ráadásul tetszik is a lány. A barátnő kérdés már más tészta, de azzal is meg lehet birkózni.

2013. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
-sóhaj-
2013. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha egyébként vonzódom hozzá, akkor igen. Viszont óvatosabb lennék, mint egy önellátó lánnyal, ez tény.
2013. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, viszont mikor hasonló helyzetben voltam, minden nőt zavart, akivel ismerkedtem. Fura...
2013. okt. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!