Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt valakinek egy alkalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek egy alkalmas kapcsolat? Meg éri?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyanra gondolok, ahol meg ismerkedtek, és akkor beszéltek meg egy egyszeri találkozót. Vélemények? Persze vigyázok magamra, most vágok egy szar szakitason túl (1.barat) az önbizalom és önkép a béka segge alatt. A kapcsolatban elég gyatra volt minden, 2+ évig húztuk, most vége, és akarok gyors felejteni, és már ki eheztem az érzelmes hosszú együttlétre.

Veleimden meg van beszélve, már csak a Ti véleményetek érdekelne


2019. szept. 8. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha már minden meg van beszélve, miért érdekel a mi véleményünk?
2019. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2019. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Hátha beakarsz állni a sorba és tartástalan k_*va akarsz lenni, és megragadni egy állati szinten, mint mindenki, mely szerint ha 3 napig nem b**znak meg, akkor nem "élsz", hát hajrá.
2019. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
LOl. Biztos feljön valaki gyakorira és megkérdezi ismeretlenek véleményét. Ordas kamu
2019. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Gyerekeim, meg all az ember esze :D

Hihetetlennek vagytok. Egy kérdést tesz fel az ember, erre egy sem válaszol, ugat!/kötözködik mint egy kutya.

A ti tapasztalatotokra lettem volna kíváncsi, de fáj a f@*2@ mindenkinek, ugye?

És igen... 2+ éves kapcsolat, nem vagyok már kB. Egy éve eléggé meg becsülve, szép lassan mindig kevesebb volt, mostanra elegem lett. És ha kellene, csak b@*2ás, akkor k*rv@nak mennek. De mivel nem f@*z kell a p*nc*ba hanem egy hosszú, igazán élvezetes együttlét, ahol minden, a test által tapasztalható örömöket át élem.

Úgyhogy, légyszíves, az otthoni és iskolai stresszt ne itt éljétek ki :)

2019. szept. 8. 15:49
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Én válaszoltam neked, le is pontoztál. Te nem választ akarsz, hanem bólogatást. Kutya, meg ugatás. Látom te is valami putriból kiszabadult kis királylány lehetsz ilyen stílussal, vicces, hogy még te kéred ki magadnak a hangnemet.


Egy éve eléggé nem vagy megbecsülve? VÁóóóó. EGY EGÉSZ ÉVE? Hány éves vagy? Elárulod, csak hogy jó röhögjek ezen az EGY EGÉSZ ÉVEN. Hívhatod akárhogy szívem, f**z kell a p**cidba, kár is szépíteni.


Szeretem, mikor a jövő k**vái oktatnak ki, meg úgy bánnak velem, mintha én lennék a kisebb, ők pedig a nagy és életerős felnőttek (AKIK EGY EGÉSZ ÉVET NEM BÍRNAK KI BA**ZÁS NÉLKÜL). Jól van nagy lány! Mi a kérdés akkor?

2019. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
Tetazik vagy sem ezt úgy hívjuk, hogy Ribaanc. Minden más csak körítés 😉
2019. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem privátba az észlény azt is elárulta, hogy nem érdekli mások véleménye, de azért kitette a kérdést.
2019. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy élheti az életét ahogy akarja, ebbe senki nem szólhat bele. Dugasd magad ha ez a vágyad. Csak ha elterjed a híred, azt is viseld méltósággal. Diszkrét pasit próbálj találni.
2019. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem teljesen értem itt a válaszolókat, senki nem lesz attól q.rva, hogy belemegy egy egyéjszakásba. Nekem is akadt már, volt amikor előre megbeszéltünk és volt spontán is. Védekezni kell, és értelemszerűen nem mindenkinek az ágyába beugrani, de szerintem nem ördögtől való az, ha egy ember nem kész egy kapcsolatra, de a szexuális vágyait szeretné kiélni.


Az, hogy a Te esetedben kedves kérdező megéri-e a dolog, már megint teljesen más tészta. A búfelejtő szex jól hangzik, de nagyon könnyen átcsaphat “pótpasi” szindrómába, és az egyéjszakásnak induló kavarodásból egy látszatszerelem és pofára esés lesz, ami után még rosszabbul fogod magad érezni.


Bár látom, hogy már le van beszélve, én mindenképpen javaslom, hogy NE ismerőssel menj bele ilyenbe, mert annak ritkán van jó vége. Ismerj meg valakit, akinek van ebben tapasztalata, beszéljetek pár sort aztán szexeljetek egy hatalmasat, és ennyi. Egy ismeretlennel itt be is lehet fejezni, egy ismerőssel nem igazán.

2019. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!