Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz az, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy a kövér férfiak ritkábban élnek szexuális életet, mint az átlag?

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha abból indulunk ki hogy a legtöbb nő számára sokkal kevésbé vonzóak mint az átlag, akkor igaz. De ha már párja van, akkor ugyanannyiszor mint az átlag.
2019. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Alig tudnak mozogni :( 30 perc szex bőven elég 1 évre. Lol
2019. szept. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Én dagadt vagyok, de dugok, mint a nyulak.

40f

2019. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Semennyire, a szexuális élet gyakorisága nem ettől függ.

A túlsúly mértéke is számít, egy széthízott 130 kg-s "férfi" nyilvánvalóan nem fog túl sűrűn nemi életet élni még ha van is felesége. Nem azért mert nem kívánja, hanem mert fizikailag nem tud.

2019. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Már megint ez az általánosítás! Leaglább annyi részben igaz, mint amennyiben nem. Nézd én puhos vagyok. Amikor tartottam asszonyt, akkor is rendben volt a szexuális életem. Most nincs asszony, most qrvázni járok. Remek a szexuális életem és az anyagi helyzetem is javult. Heti közel 100E Ft elkurXázása mellett az elmúlt 6 évben majdnem 8 millát tettem félre!

Biztos van olyan kövér manus, akinek egy ilyen "testmozgás" már túlzott igénybevételnek minősül, de szerintem legalább annyian vannak a hozzám hasonlók is, akik ettől még nem lettek impotensek, vagy nem vesztették el annyira az önbizalmukat, hogy ne akarjanak szexelni.

2019. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom másokkal mi a helyzet, viszont rám nézve ez igaz.
2019. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad általánosítani...
2019. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
De még mennyire hogy igaz...A röfiknek az ólban a helyük.
2019. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!