Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ciki bevallani egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki bevallani egy nő előtt, hogy én nem gyakran szexelek?

Figyelt kérdés
Nyilván ügyetlen és bénább vagyok benne, mint mások. Az elmúlt 2 évben abszolút semmisem volt, előtte pár alkalom, azelőtt megint semmi.
2019. szept. 9. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Szerintem van aki ezt inkább honorálja mint hogy minden héten más csajt dugsz évekig
2019. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én se szekszeltem idén :/
2019. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem, még pozitív is lenne, hogy nem jártál a "fél megyében".
2019. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell számszerűsíteni. Csak annyi, hogy nem gyakran találsz olyat, akivel el tudna mélyülni a kapcsolat, anélkül meg a szex sem jó.
2019. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. Jobb ez mintha olyan lennél aki minden második nap egy másik lánnyal szexel.

L

2019. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!