Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » SOS Úgy érzem meleg vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Úgy érzem meleg vagyok. Tudom fúj meg ez meg az de félek bevallani a barátaim előtt ez olyan ciki?

Figyelt kérdés
meg persze itt a java tetszik egy fiú és most nem tudom mit tegyek? Fogadjam el hogy ilyen vagyok vagy inkább váltsak help a barátom (nem az aki tetszik) olyanról beszélt egyszer hogy a melegek bazi undorítóak jó ez igaz de ha bevallanám előtt akkor nem tudom hogy mit reagálna? Help

2015. máj. 13. 22:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
14%
Nem vagy meleg! Ez csak egy átmeneti dolog nem sokára vège
2015. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ez egy kamu kérdés, de azért válaszolok :D

Melegnek lenni miért lenne "ciki"?

Ez az a szó, amit biztos nem használnék rá...

Na, hogy ne OFF-oljak:

Most ezért valószínűleg sokan lepontoznak, de szerintem sekélyes dolog valakit arról megítélni, hogy meleg-e, vagy sem :)

De, ugye, mint tudjuk, nem mindenki van ezen az állásponton, szóval szerintem a legjobb barátodnak/barátaidnak mondd el, és, ha tényleg a barátaid, nem fognak otthagyni emiatt :D

2015. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
egy meleg nem így fogalmaz meg egy kérdést, te max egy kamuzó 12 éves lehetsz
2015. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Erről a kérdésről ez jutott az eszembe. XD


https://www.youtube.com/watch?v=9ProVTwIgis

2015. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Jaja en is 12 eves marha vicces kissrácra gondolok :D
2015. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Girgoy ***** válasza:
77%

Szerintem is kamu kérdés, de egy rekaciót megér.


A múltkor megsértett egy idegen ember és én bosszúból a halálát kívántam. Azóta hallottam, hogy nagyon sokan vannak vele így, ezt az úgynevezett "Született Gyilkos" gén okozza. Aki ilyennel születik, az akármit csinál, előbb-utóbb ölni fog. Nehéz ezt bevallani, pedig valójában semmi ciki nincs benne, az ölés evolúciós szempontból hasznos, mert frissíti a génállományt. Lehet, hoyg én is született gyilkos vagyok, mert a halálát kívántam valakinek? Nem tudom, félek bevallani, mert azt mondják, a gyilkosok undorítóak és mégsem kéne ölnöm. Help!


Remélem, átjött a jó szándék és a válasz a kérdésre.

2015. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Girgoy ***** válasza:
25%
Magyarul: ha támad egy kósza gondolatunk/vágyunk, attól még nem kell beszívni azt, hogy mi már tuttira "mások" vagyunk. Ha nem lenne ilyen hazug propaganda, akkor normálisabban, a helyén lehetne kezelni ezt a jelenséget is.
2015. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha úgy érzed meleg vagy,akkor szépen lassan kezdd el magad elfogadni.Ez undorral és taszítással nem fog menni.A srác,aki tetszik,közeledj felé.Esetleg bókolj neki,tetszik rajtad ez vagy az,apró jelekkel add tudatára,hogy bejön neked.Ne taszítsd el magadtól a világot.
2015. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Miért kéne bevallanod márki előtt is? Hidd el , jobb úgy ha senki nem tudja.
2015. máj. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 robidy válasza:
59%
Én az javaslom tedd probára a barátod. Csald fel a padlásra vagy keressetek egy nyugodt helyet. Keress egy jó erős kötelet és kösd össze a kezét, de vigyáz hogy a lába maradjon szabadon. Keress egy másik kötelet is és nagy körültekintésse. Tekerd a nyakara és álj egy székre és dobd át a gerendán. Vigyázz nehogy tul szoros legyen mert megfulladsz. A széken álva kb pont olyan magasan lehetsz mint a barátod feje. Most jön a lényeg. Kérd meg hogy szopjon le. Ha kirugja allolad a széket akkor nem meleg és akkor megkiméled magad egy szerelmi csalodástol, és persze a szégyentöl. Ha leszop akkor meg megvan az örömöd. Hajrá. Drukkolok neked hogy minden jól jöjjön össze és nehogy elrepedjen a gerenda.
2015. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!