Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha majdnem 22 évesen még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha majdnem 22 évesen még mindig szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Egyébként még egy normális kapcsolatom sem volt. Kb. mindennap sportolok, nem dohányzom, nem iszok..

2019. szept. 9. 14:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

Igyekezz, szorul a hurok. Egyre nehezebb dolgod lesz. Utána már ezért fogod elszúrni a kapcsolatot. Már most halálra szorongasz miatta.


Csajozni kell, magától semmi sem less.

2019. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
Boldog 22. szulinapot :)
2019. szept. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy aki X évesen panaszkodik, hogy még szűz, az nem is próbálkozik tenni ellene. Ha az otthonod és a munkahelyed között mozogsz, és más helyekre nem is jársz, akkor hogy akarsz bárkivel is megismerkedni? Ha meg jársz helyekre, akkor miért nem szólítod le a lányokat? Nem a lányok fognak hozzád odamenni, ez nem így működik. Ha leszólítanál 100 lányt, abból biztosan lenne legalább egy, akivel lehetne valami. Ha nem cselekszel, szűz maradsz.
2019. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekünk nem, te viszont magadban annak érzékeled. Egyébként nincs a szüzesség elvesztésének "optimális" időpontja.

Ha azt mondod még normális kapcsolatod sem volt, akkor talán itt kellene kezdened, nyiss a másik nem felé, találkozó-csók stb. ne várd a sültgalambot a szádba, ne a p...nát hajtsd hanem a nőt, a kettő majd úgyis együtt jár.

2019. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%

Lássuk be aki 22 évesen még nőhöz sem ért azzal valami nem oké fejben.


Sok szűz ismerősöm volt 20 év körül is, de azért valami kapcsolatuk volt már. Vagy legalább próbálkoztak, igyekeztek. Buliban részeg smárolás... stb...

Aztán előbb utóbb beérett a kapcsolat is.


Nyomatni kell!

2019. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem könnyű ha az ember csúnya.

Én 24 vagyok és szűz... próbálkoztam már, nem sikerült.

Ez van, valaki erre a sorsra jut.

2019. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!