Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, dörgölőzés fajdalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, dörgölőzés fajdalmas vagy nem?

Figyelt kérdés

Sunahoz mikor még nem rakjatok be.


Hogy a jobb?

Bugyin keresztül,natur,vagy gumival?


Ugy értem hogy melyiket szoktatok ha esetleg gondoltok olyanra h vedekeztek a nemi betegsegek ellen is.


2019. szept. 9. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szárazon kellemetlen, ha orálozott a lány, és nyálas a farkam, meg ő is nedves, akkor elmegy, de nem vagyok rajongó
2019. szept. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Anyukád kérdezd meg, amikor szól, hogy már rég aludnod kellene.
2019. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bugyin keresztül dugni? Na az tuti, hogy fájdalmas :D


Óvszer nélkül természetesebb érzés ez tény, de az meg nem kellemes, ha az ember a nem kívánt terhesség, vagy a betegségek miatt aggódik. Úgyhogy alkalmi partnerrel, avagy amíg a partner nem szed gyógyszert addig nincs más csak az óvszer.

2019. szept. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most en honnan tudjam,évekig jo volt egyféleképpen,masnal meg máshogy van. Arra vagyok kivancsi h nagy atlagban ki hogy szokta.


Ha a ferfiak nem.tudnak erre válaszolni akkor irjanak a nők.

2019. szept. 9. 23:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rossz ha borostás a p.nci mert az fáj.
2019. szept. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert ti egyből berakjatok?
2019. szept. 9. 23:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Bő nyállal kikell nyalni,farkat cumiztatni.Azután had szóljon!Lehet tolni.Vagy sikosítani lehet pluszba.
2019. szept. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2019. szept. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy csináld, ahogy jól érzitek magatokat. Akárhogyis csinálod, hacsak nem csináltok valami marhaságot, nem hinném, hogy fájdalmas lenne, és bár kitapasztalhatod, hogy nektek mi esik jól. Az áll, amit előttem írtak, a borostás punci az szúr, karmol, egyedül azt kerüld. Én személy szerint nagyon szeretem, mikor érzem a párom farkát a puncimnál, akár bugyin keresztül is, meztelenül meg végképp beindit az érintése, főleg, ha mindketten nedvesek vagyunk már. Szinte jobban beindít, mikor a farkát dörgöli hozzám, mintha kézzel csinálná.

25L

Ui.: Privát üzeneteket nem kérek (hacsak nem tanácsot kérne valaki)! Akármikor szexuális jellegű kérdésre őszintén válaszoltam, és a végére odaírtam a nemem, mindig elöntöttek a privát üzenetek az ellenkező nem kanos egyedeitől... Ugysem válaszolok rájuk.

2019. szept. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!