Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit érthetett ez alatt a tanár?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érthetett ez alatt a tanár?

Figyelt kérdés
Ma irodalomórán felhozódtak a mitológiai lények, és a tanár néhány embert valamelyikhez hasonlított.(ne kérdezzétek mi értelme, én sem tudom) Szóval nekem azt mondta, hogy ahogy én viszonyulok a férfiakhoz, és ahogy ők hozzám, annak alapján egy szirén lennék. Tudom hogy mik/kik a szirének, csak valahogy ez a mondat nem jött át, hogy mit is érthetett ezalatt..
2019. szept. 10. 19:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*ezalatt
2019. szept. 10. 19:41
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát nem túl nagy bók az fix.
2019. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

És ennek mi köze a szexualitás kategóriához?

Írd ki közoktatás kategóriába, ez a kérdés az iskolával és oktatással kapcsolatos.

2019. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mert éppen a mitológiai lények "szexualitásáról" beszélgettünk. Szóval nimfák meg ilyesmik, azért gondolom hogy valamilyen szexuális jelentése van.
2019. szept. 10. 19:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Kedves tanárod van
2019. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Szirén: Az ókori szirénképre kettősség jellemző: bölcsek, vonzók, ugyanakkor halálba taszítanak; mennyeiek és pokoliak egyszerre.
2019. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A szirének olyan mint a Karib Tenger kalózai - ismeretlen vizeken részben.

Aki látta a filmet annak nem kell magyarázni:)


[link]

2019. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Szép vagy, és csábító, de kicsinálod aki beléd habarodik. Mindenkit...
2019. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Ne foglalkozz vele. Az irodalomtanárok jelentős része egy külön világban él. Csak az a gond, másokat is belerángatnak a kicsi kis világukba, pedig senki nem kíváncsi rájuk. Biztos egyest kapsz, amiért nem tudsz úgy és csak úgy gondolkodni, ahogy az irodalomtanárod, szerintem ne sok jóra számíts ebben a tanévben. Vagy menj el gondolatolvasó tanfolyamra, akkor lehet sikered az irodalomtanárodnál.
2019. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Férfi tanár mondta ezt?
2019. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!