Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti összejönnétek komolyabb kapcsolatra egy olyan sráccal aki kb 40 lánnyal feküdt le?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó mielőtt oltogatásba kezdenétek csak úgy érdekelne ha pl egy ilyen pali megkomolyodna összejönnétek vele vagy meg sem próbálnátok?
2019. szept. 10. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem hinném.
2019. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem. A tapasztalt férfiakat szeretem, nem sok mindent tudna kezdeni velem illetve nem szeretem azokat, akik nem tudnak élni. Volt olyan hét, hogy több férfivel voltam.
2019. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2


Ezt most hogy?

2019. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van multja. Itt nem a számok lényegesek, hanem ami mögötte van. Ha ugy van igen. De ha még mindig látok hajlandóságot a hasonló életvitelre, akkor természetesen nem...
2019. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Senki se úgy mutatkozik be, hogy Gábor vagyok 40 nőm volt. Ez csak egy kis faluban nyilvánvaló.

Tehát lehet, de STD szűrésre remélem előtte elmegy!

2019. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Persze, engem a jelene érdekel, nem a múltja.
2019. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy ezt a számot mennyi idő alatt sikerült össze hoznia. Ha pl 20-as éveiben jár akkor nem hiszem, hogy össze jönnék vele, de ha pl 40 éves és 20 év alatt hozta össze, akkor az úgy egy fokkal jobb, bár úgy is lennék kétségeim, hogy meddig tart nála hogy komoly kapcsolatot akar, de ha én is 40 körül lennék akkor adnék neki egy esélyt
2019. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen összejönnék.
2019. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A jelen és a jövő mindig sokkal érdekesebb, mint a múlt. Nem a partnerek száma számít, hanem az, hogy miért volt valakinek x db partnere.
2019. szept. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!