Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tetszhetek neki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek neki, mint nő?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon régi ismerősöm, aki gyakorlatilag a legjobb fiú barátom. Már általános óta ismerjük egymást, valahogy kinézett r

engem magának, és azóta mindig együtt vagyunk szinte mindenhol, folyton odajön hozzám. Viszont nem tudok rájönni, hogy tetszem-e neki. 1 éve mikor még középsulisok voltunk, ő húzott engem és karácsonykor írt nekem egy verset, amiben leírta, hogy szép vagyok. Aztán egyszer meséltem neki, hogy egy fiú valahogy azt mondta rám, hogy ronda vagyok, és mondta hogy hát nem kell vele foglalkozni. Meg szoktam látni, hogy nézeget engem, a melleimre is rá-ránéz.


2019. szept. 11. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Igen, bármilyen hihetetlen, valszeg tetszel neki
2019. szept. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2019. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem tetszel neki
2019. szept. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ő: egy verset ír neked, hogy milyen szép vagy

te: "hmm, lehet, hogy szépnek tart?"

2019. szept. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem arról szólt a vers, csak meg volt említve benne:D
2019. szept. 11. 10:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, tetszel neki. Menjetek el moziba, sétálni, kirándulni, bulizni akármi, te csak dobd fel a labdát az ő dolga lesz hogy lecsapja (pl. most lesz az xy film, te már láttad, jó film lehet jókat olvastam róla a kritikusokról, érdekelne a film - na erre kell rávágnia ha kellően tökös, hogy nem megyünk-e el megnézni).
2019. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!