Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jokislanynak tunt megis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jokislanynak tunt megis hatalmasat szexelt velem. Es belezugtam tetszhetek neki? Tobbi lennt

Figyelt kérdés
Ugymond a suli egyik "meno" fiu ja vagyok es van egy lany osztalytarsam aki ilyen total csendes meg minden jo tanulo ez a tipikus jo kislany kategoria.. Es volt egy after amire most eloszor o is eljott a lenyeg h eleg gyorsan haladtak az esemenyek.. Tancoltunk..pedig amugy alig beszeltunk egymassal eletunkbe en strebernek tarottam o engem pedig nagypofaju h*lye gyereknek.. Na es a lenyeg h mikor eleg kozel voltunk egymashoz felallt a cerkam es ezt o is eszrevette.. Es ekkor megcsokoltam.. visszacsokolt es eljutottunk a mozgasserult mosdoig ahol aztan szexeltunk egy hatalmasat.. Mondanom se kell h ez engem mennyire meglepett raadasul vmi eszmeletlen jo volt vele.. Konkretan osszepasszoltunk.. Ja eshozza teszem h egyikunk se volt berugva csak 1-1 poharra ittunk.. Es a kovi nap a suliban ugyanugy ment minden mintha mi sem tortent volna viszont en total belezugtam.. Lehet nala eselyem ha ebednel egyszer ketszer engem figyelt mikor en nem neztem oda? (En 18,o 17 meg egy evunk van hatra)

2017. dec. 5. 19:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Aludj el szépen, kis Balázs! Hátha hasonlókat álmodsz majd:)
2017. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

"viszont en total belezugtam.. "


nem, csak a farkaddal gondolkodsz.

2017. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Az iskolában én is jó kislány vagyok. ;)

Ezen nem kell meglepődni.

2017. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
amúgy igen :D azok a legjobbak az ágyban akik kis jó kislányok hidd el
2017. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
szép mese. Kár h nem igaz :D
2017. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Kamu Zoltán kérdését olvashatta a Nagyérdemű. :D
2017. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Aki azt hiszi h kamu az megtenne h nem itt rontja a levegot.. Ertelmes valaszokra lenne szuksegem.. Aki ugy valaszolt annak koszonom
2017. dec. 5. 21:41
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Alamuszi nyuszi nagyot ugrik. Hatalmas pacsi, ha tényleg így volt, én elhiszem, hogy nem kamu, viszont akkor a világ legrosszabb emberismerője vagy. Az introvertált lányok viselkedésformája nem ilyen. Nem hogy egy pohártól, de két üveg piától sem.
2017. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Mielőtt válaszolnék, lenne egy-két kérdésem. Honnan veszed, hogy nézett, amikor te épp nem néztél oda?

Honnan veszed, hogy téged nézett? Vagy ha nézett is, pozitív volt?


Erősen introvertált lány vagyok, úgyhogy ha ez a történet igaz (tegyük fel, hogy igaz) és magamból indulok ki, ne várj sok jót.

Nem tudom elképzelni azt, hogy egy idegen sráccal csináljam csak úgy 0 barátság és beszélgetés után, de ezen most lépjünk túl. Tegyük fel, hogy valahogy megtörtént. Én személy szerint megbánnám, amint elmúlna a hangulata a dolognak. Másnap biztosan nézném a srácot, de nem olyan dolgok forognának a fejemben, amiket valószínűleg remélsz. Sokkal inkább... "Hány embernek mondta már el? Beszélnek erről a hátam mögött? Mit mondhatott rólam másoknak? El fogja terjeszteni, ami történt?"

Tehát nem, borzalmasan negatív tartalmú gondolataim lennének, a fiút inkább fenyegetésnek tekinteném, mintsem lehetséges barátnak. (Fenyegetés, mint tud rólam valami ilyet, és el tudja terjeszteni.)



[Bónusz :DD]

Habár nem akarok kételkedni, ezen az oldalon elég sok a kamu, ennek pedig rettenetesen kamu szaga van... vagy abszolút nem ismered fel a különböző embertípusokat...

Mint introvertált, nem megyek egyedül afterre, a barátaimmal vagyok, a barátaimmal táncolok. Ha ők máshol vannak / mással táncolnak, akkor kínosan állok a falnál és iszogatok, pihentetem a lábam, babrálok valamivel, próbálom elkerülni azt, hogy nagyon feltűnő legyek, ezáltal ne történjen az, hogy egy ismeretlen odajöjjön hozzám, vagy mások beszélni kezdjenek rólam. Ha valaki mégis odajön, igyekszem beszélgetni vele, de nem megy túl könnyen. Leginkább arra várok, hogy visszajöjjenek a barátaim, akikkel kényelmesen elvagyok. Táncolni akkor táncolok az illetővel, ha szimpatikus, ez pedig a sima táncot foglalja magában, semmi testi kontaktus érzékeny tájékokon. Csók a legkevésbé sem, már az is nagy lépés, ha nem lefele vagy mögé nézek tánc közben, hanem rá. Az végképp elképzelhetetlen, hogy lefeküdjek egy szinte ismeretlennel, pláne egy ilyen nyilvános helyen. Főleg, mivel a buli után nem a mosdóba megyek egy kis kalandért, hanem egyenesen az ágyamba, mert a sok szocializálódás és a nagy tömeg olyan szinten lefárasztott, hogy máshoz már se kedvem, se erőm. Konkrétan olyan érzés, mintha lemerülne az aksim.


De személyes, hasonló példa a 9-es szalagtűzőmről, ahol két tizenkettedikessel táncoltam csak azért, mert a nővérem ismerősei voltak, és olyan belevalónak akartam látszani, mint a nővérem (nagy naivan nem is gondoltam, hogy bármi különös lehet egy táncban). Egyszerre táncoltam velük, de ez még nem is volt vészes. Az egyik előttem állt, a másik mögöttem, az egyik a derekamat fogta, a másik a csípőmet, és mindketten eelég szorosan hozzám préselődtek. Mit ne mondjak, borzalmas volt. Az egész tánc alatt el akartam menekülni onnan, azon pörögtem, mikor lesz már vége. Arról nem is beszélve, hogy borzasztóan zavarban voltam. Pocsék volt. Amikor vége lett a számnak nagyon boldog voltam, megkönnyebbültem, de sajnos még egy táncra marasztaltak. Ez már gyorsabb volt, az egyikük kipörgetett oldalra egy harmadik srác elé, aki meg a csípőjét lökögette nekem táncszerűen, nem tudom, hogyan, leginkább arra koncentráltam hogy elhúzódjak tőle. Amint ennek vége volt elnézést kértem, és elhúztam a csíkot. Utána már nem s nagyon táncoltam, ha jól emlékszem, sőt, azóta talán 2-3 alkalommal táncoltam fiúval, pedig 4 év telt el. Az egész egy nagyon rossz, és kellemetlen emlék maradt. (Hozzátenném, mind a három fiú ittas volt, egy kilométerről lehetett érezni róluk. Józanon valószínűleg nem csinálták volna ezt.)


Szóval én, mint introvertált, félénk, csendes jó kislány így reagáltam egy hasonló szituációra. Erősen kétlem, hogy egy hasonló kaliberű lány ennek a tökéletes ellentettjét tenné meg... De ki tudja.

Talán félreismerted.

2017. dec. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem igazán hiszem el a mesédet, de ha dugtatok akkor szerinted!?

Általában akkor dugnak az emberek ha bejönnek egymásnak.

2017. dec. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!