Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mit jelent? Tetszhetek neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi elég feltűnően mindig megnéz ,amikor összefutunk az utcán.

De ha igen miért nem jön oda?


2016. jún. 29. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Meleg és tetszik ahogy öltözkdsz csak nem meri megkérdezni, hogy hol vásárolsz
2016. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van az a dolog hoyg gátlások meg van olyan hogy félénk ha neked is bejön esetleg rákacsintás vagy hasonlók tudom tudom nőknek nehéz odamenni beszélni a fiuval mert tiltja a vallásuk:D de akkorha másnem jellekkel biztathatnád ha akarod őt :D
2016. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó de,hogy biztassam őt?
2016. jún. 29. 14:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is ismerem!
2016. jún. 29. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy gyönyörű mosolyú, nagyon édes csajszi, akivel össze szoktam futni reggelente (ha nem alszok el :-P ). Én is bámulom, mert pont az a típus, akiért megveszek. Viszont én reggel az első két kávém előtt képtelen vagyok értelmesen kommunikálni és gondolkodni, így nem szólítom meg, mert abban az állapotomban úgy is bukta lenne :-(
2016. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Merre is van ez a hely? Hátha én vagyok az, aki így néz téged:)
2016. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!