Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom, fura kérdés. De vonat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, fura kérdés. De vonat mosdójában, kalauzzal csinálni. Az elítélendő vagy beteges dolog?

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 22:02
1 2
 1/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
84%
El vagy ítélve. A bíróság döntött.
2019. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon elítélendő.

Na most akk mit fogsz tenni?

L

2019. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
inkább felelőtlen...hogy emiatt még pluszba késsenek az amúgy is pontatlan vonatok.csak mert a "jegyedet"épp a kaller lyukassza a budin :D a lényeg:inkább fura,mint beteges vagy elítélendő.
2019. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem a leghigiéniuksabb helyet választottad az tény, de mivel másabb mint tűzoltóval, rendőrrel, katonával, nővérkével-orvossal egy X random/foglalkozásához köthető helyen. Azon túl hogy más a foglalkozása és ha van egy csepp eszed akkor mindig használsz óvszert az alkalmi kapcsolatokban.
2019. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem én választottam, közösen választottuk, és nem volt behatolás, csak izé, kielégítés
2019. szept. 11. 22:23
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Jegy nélkül utaztál és természetben fizetted a büntetést?
2019. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem jegy nélkül, csak "problémás" jeggyel, és a kalauznő azt mondta, rám bízza hogyan hálálom meg :D Mondjuk volt vagy 45 éves, de egynek elment az élmény, izgató volt...csak elég fura így visszagondolva.
2019. szept. 11. 22:54
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Fúj de gusztustalan vagy. Te képes voltál abban a retkes mosdóban ilyeneket csinálni? Én pisilni is csak akkor megyek be ha már nagyon muszáj
2019. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Melyik járaton szoktál utazni? Áthelyeztetem magam :-)
2019. szept. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem menj el a bőr- és nemibeteg gondozóba. Lehet, hasznos infókat tudsz majd meg a benned élő flóráról és faunáról, gombákról már nem is szólva... már ha nem troll vagy...
2019. szept. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!