Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek sportos ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sportos ez az alkat (képek)?

Figyelt kérdés

Vagy, ha valaki vékonyabb, és magas, miért tűnik olyannak, mint aki nem éppen egy erős alkat/nem sportol ?


[link]


[link]


[link]



2019. szept. 11. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad a választ: mert vékonyabb. S mit szeretnél bazi nagy muszklikat, Conan lenni a barbár? Van akinek pont az utóbbi testalkat nem tetszik, hanem inkább a vékony, cingárabb szálkás. Keress olyan nőt akinek ez tetszik, a többivel meg ne foglalkozz.
2019. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert ha magasabb jobban eloszlik rajta az izom, és ezért több kell az izmos alkathoz, egy 70 kilós kétméteres arc vékony, egy 70 kilós 160 centis pedig szét van gyúrva.

u.i: nincs értelme kisatírozni egy arcot, ha a kép fent van Google-on, mert egy kattintással megvan az eredeti bárkinek :P

2019. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Sima átlagos alkat, ez nem sportos.
2019. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
B+, azt hittem brazil tangás bikinis csajokról töltesz fel képet 😭
2019. szept. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Djokovic szerintem mondható sportosnak.Már ha egy top 3ban lévő teniszezőről elmondhatjuk, hogy az.

😂😂

2019. szept. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem tetszik az ilyen alkat,hátulrol ha szétteszi a lábát ,látszik a zacsi az szexi
2019. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mint szintén olyan, aki vékony, de aktívan jár sportolni, azért van egy nagyon nagy különbség, főleg egy bizonyos kor felett. A tartás, a megjelenés, az egyenesség, a szikárság.

Hidd el, érezhető ha valaki sportos a vékonysága mellett, mert mások akik nem azok, azok kezdenek "elfolyni"

2019. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ferfi vagyok haver ezt felejtsd el annyira vagy sportos mint egy vizisikló
2019. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Véznának tűnik. A sport a másodlagos nemi jellegeket is kidomborítja. Ez férfiaknál pl a széles váll deltás hát. Nyilván nem minden sport és nem egyenlő mértékben.
2019. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ő egyébként nem én vagyok (csak teljesen megegyező az alkatom, izomzatom vele 80kg/185cm).

Hanem Novak Djokovic, a jelenlegi NO1 teniszező.. :D

Sajnos ruhán keresztül én sem látszok túl sportosnak, pedig szinte 0% a testzsírom kis túlzással.


Ruha nélkül azért más..

[link]

2019. szept. 12. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!