Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A sportos vagy izmos alkat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sportos vagy izmos alkat egy fiúnál az mennyire vonzó a csajok többségének?

Figyelt kérdés
Egy 19-20 éves sportosan izmos alkatú az mennyire jön be főleg a szintén sportosabb csajoknak szerintetek?:)Szexuálisan vonzóbb?:)Kb 175 centi és 68-70 kg vagyok amióta jobban elkezdtem edzeni:)Az ilyen alkat előnyösebb szerintetek?Normális hogy ilyen alkattal nehezebben fárad el az ember szex közbe mint aki vékony vagy ducibb alkatú?Képet tudok mutatni magamról ha úgy egyszerűbb válaszolni:)
2018. máj. 6. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván vonzóbb és az ágyba is előny a sportosság.

Én járok terembe, sok nőnél ott elvárás, hogy sportoljon a másik fél.

2018. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
na most...a 175 centi az egy kicsit alacsony és a csajoknak a magasság az egyik nagyon elvárás...Azonban az izmosság...ha igazán izmos leszel de nem az a hegy hanem szép esztétikus széles hát,váll feszes és szintén szélles mell izom...látni fogod ahogy vonzza a szemeket...és igen a csajok ugyanúgy betudnak indulni egy szép testtől mint a srácok....És megint csak igen ha rendesen edzel hasra is az nagyon érződik a szexnél...mikor a párommal találkoztam edzett voltam...volt hogy órákig döngettem...aztán bejött egy vírus és 3 hétig fostam,lázam volt...utána pedig egyéb okok miatt is szüneteltettem az edzést....azt a szégyent...persze a barátnőm kielégült ezzel sose volt baj csak nekem volt az mikor egyszerűen nem bírtam mert elfáradtam....de szerencsémre őt ez igazán nem izgatta,majd edzésbe jöttem megint és akkor ütött be a felismerés...mennyire más így az egész.
2018. máj. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!