Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek apakomplexusos úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek apakomplexusos úgy, hogy nem kifejezetten jönnek be az idősebb férfiak?

Figyelt kérdés
Nem mondhatom, hogy az idősebb férfiakra bukom, de ők is vonzóak tudnak lenni számomra, ha a viselkedésük olyan, amit én nagyon szeretek egy férfiban. Az olyan pasik jönnek be, akikre feltekinthetek, akiket csodálhatok, és akik úgy bánnak velem mint egy gyermekkel, vagyis nagyon gondoskodóak, odaadóak, ha kell megvigasztalnak. Az ilyen férfiakkal szemben én meg úgy viselkedem mintha kislány lennék, ha velük beszélek elvékonyodik a hangom, és szinte akarattal olyan kis ártatlannak, szendének, butuskának mutatkozom. (Habár ált. ilyen vagyok, csak velük szemben ez erősödik.)Szerintetek lehet ez apakomplexus vagy inkább valami más? Van ezzel más is így? 29/N
2014. márc. 14. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
már te sem vagy csitri...már más kategóriában vagy 29 évesen.
2014. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy ez apakomplexus lenne,én is másképpen viselkedem egy idősebb férfival,mégsem akarok kapcsolatot kezdeni velük
2014. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29 évesen elvileg értett nő vagy, nem lehet apakomplexusod, max ha 60 éves pasival kezdesz. De talán akkor sem, mert ez már a te életed, nem kis csitri vagy már.
2014. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen van?? (Kérdező és 2. válaszoló)
2014. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg pont az ilyen kislányokra bukom, igaz még tini vagyok. xD
2014. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!