Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom visszautasít és csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom visszautasít és csak magával foglalkozik?! 1 éve vagyunk együtt F 24 L 19

Figyelt kérdés
Barátommal heti 1x találkozunk és akkor is csak azzal foglalkozik hogy ő elmenjen, ujjazni nyalni csak akkor szokott amikor nagyon ki van éhezve, aztmondta neki ebből nem származik semmi jó. Több mint egy hete nem találkoztunk, arra gondoltam most èn utasítom vissza mert eddig mindig kapható voltam a szexre.
2019. szept. 15. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Rakd ki .

Az ilyen nem való semmire se

Csak az önbizalmad tiporja szét.

Keress férfit ne gyökeret

2019. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Egy percet se tölts ilyen bunkó mellett! Később csak rosszabb lesz.
2019. szept. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Lehet meghíztál és igénytelen is vagy.
2019. szept. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"aztmondta neki ebből nem származik semmi jó"

Mondd meg, hogy neked meg belőle nem származik semmi jó. Ne szexelj vele.

2019. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1 éve? Hát! Te nagyon türelmes vagy! Bár erre inkább egy másik jelző illene, de nem szeretnélek megsérteni!

Tedd lapátra a fickót! Rengeteg facér pasi van aki normális, nem önző és nagyon örülne neked!

2019. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Ezzel az erővel lehetnél az én szeretőm, mert ettől többet tudnék neked nyújtani, még akkor is ha csak kéthetente találkoznánk.

Nem származik neki belőle semmi jó? .... Hm.. nekem lesülne az arcomról a bőr ha csaj úgy kelne fel az ágyból miután a szájába élveztem, hogy nem volt orgazmusa egy se, s nem azt mondaná, hogy járni se bírok mert még remegek.

Gondolkozz, hogy neked mit jelent a barátod, s vajon neki mit jelentesz te.

42f

2019. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged. Dobd ki. Csak üritésre használ. Sokkal jobb párt falálhatnál magadnak.
2022. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mesélj! Mi történt azóta? Együtt vagytok még vagy másik pasid van azóta?
2022. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!