Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik az előnyei, ha egy nőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az előnyei, ha egy nőnek te vagy az első szexuális partnere?

Figyelt kérdés

Úgy értem, a kezdeti nehézségek után...Igaz, hogy szűkebb a hüvelye?


Nekem egy szűz barátnőm volt és a hüvelyfala teljesen ráfeszült a farkamra (pedig átlagos).



2019. szept. 15. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Leginkább az, hogy bár határok között de olyanra alakítod a szexualitását amilyen neked tetszik. Az lesz neki "A Szex" amit veled átél.

Mostani barátnőmnek előttem egy pasija volt, de rá is nagyon igaz ez. Szépen hozzá szokott sok mindenhez amióta velem van és mostmár én vagyok a legmeghatározóbb szexuális élménye 🙂.

2019. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, neked, milyen a szexuális kultúrád, milyen a hozzáállásod, mekkora a tapasztalatod a szexben és a párkapcsolatokban.

Ha megfelelő infókkal szolgálsz számára, ha megfelelően világosítod fel, megfelelően bánsz vele, megfelelően vezeted be az intimitásba és a párkapcsolatba, akkor van esélye, hogy igen kellemes lesz a viszonyotok.

Ha elrontod, ha rossz szerető vagy, ha rossz ember, ha pocsék partner a hétköznapokban, akkor tönkreteheted egy éltre.

Amennyiben, te is szűz vagy, illetve nincs igazán tapasztalatod, akkor olyan, mintha vak vezetne világtalant.


A hüvely mérete olyan, akár a pasik farokmérete. Mindenkinek más és más. Kinek hosszában, kinek széltében nagy vagy éppen kicsi.

Dr. Veres Pál szexológus mondta annak idején, minden kicsi pénisz megtalálja a saját kicsi hüvelyét és minden nagy a nagyot. Feltéve, ha fontos számukra a szexualitás, odafigyelnek erre a párkeresésben.

2019. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok ismét

Még annyit, attól, hogy valaki szűz, még lehetnek nagyon komoly elméleti szexuális ismeretei, kultúrája. Sőt, igen perverz is lehet!

Nejemnek én voltam a második férfi, akivel intim viszonya volt. Mégis, hihetetlenül perverz csaj volt már akkor is! Előző pasija egy tutyimutyi volt, vele a legalapvetőbb vágyait sem tudta kiélni, velem 15 éve igen szenvedélyes a szexuális élete. ;-) Jómagam, elég nagy élettapasztalattal léptem be az ő életébe. (házasság és válás után ismertem meg, két gyerek, sok melóhely, iskolák, karrierépítés, stb.) Manapság felzárkózott hozzám minden téren. Két közös csemeténk is van. Mégsem tudunk vagy akarunk leállni a szexuális fantáziáinkkal és megvalósításaikkal sem! ;-)

2019. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az, hogy szereted és jó vele a szex? Ezért feküdj le egy adott lánnyal, az hogy szűz-e vagy sem másodlagos.

Egyébként városi legenda hogy szűkebb, a hüvelyfal nagyon rugalmas, már első alkalomra is lehet teljesen "jó", csak akkor nem ha a "az első fájni fog" tévhit miatt tudat alatt összeszorítják.

2019. szept. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát, el tudod hitetni vele egy jó ideig, hogy jó veled az ágyban, még akkor is, ha nem.

Párom mesélte nem egyszer, igen csalódottan, hogy az első barátja nagyon is elhitette vele, hogy ez a jó szex, ami vele van, mert ő tapasztalt, neki már volt barátnője, aki nagyon tapasztalt volt és nagyon sokat tanult tőle és hogy milyen Casanova ő. Ha pedig nem jó a szex, akkor az nem a pasin múlik, hanem rajta, a lányon.

Pár év múlva, szakítás után persze rájött, hogy pocsék volt az ágyban és nem rajta múlott, hogy olyan rossz volt.


Szóval ez egy nagy előny! Én szeretem a tapasztalt lányokat, sokkal jobban élvezem a szexet velük, viszont tudom, hogy náluk le kell tennem valamit az asztalra, meg kell ütnöm egy szintet, ami miatt azért van egy feszengés bennem, mert tudjátok ti is pasik, hogy néha nem sikerül úgy teljesíteni, ahogy szeretnénk.


Kezdőnél gyerekjáték, mert náluk egy szemérmes csók vagy egy simogatás is már óriási élmény, messze nem szükséges orgazmust elérni, főleg nem az első pár együttlétnél.

2019. szept. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi.
2019. szept. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!