Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, az igaz, hogy a pénisz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az igaz, hogy a pénisz, az első szexuális aktus után hosszabb/vastagabb lesz?

Figyelt kérdés
Vagy ez is csak egy ilyen városi legenda.

2019. júl. 5. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
persze. Pinokkió című mesét ismered?Ugyanazon az elven működik
2019. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 xKakashix ***** válasza:
ezt sose hallottam még, de jó nagy fa$zság :D
2019. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak városi legenda.

És amikor elveszted a szüzességed felkeres egy állam által kijelölt közjegyző aki aláírat veled egy papírt, hogy már felnőtt vagy és a nem szüzek klubjába tartozol. Ez egy szupertitkos klub amit mindenki ismer aki már nem szűz.

Sok előnnyel jár a klub tagság de erről itt természetesen nem írhatok.

2019. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy igaz. Ha meg bemész a VIP-be Soundon, akkor instant 10 centivel megnő a farkad.
2019. júl. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy házaspár kertjében éjjel leszáll egy UFÓ két földönkívülivel. Összebarátkoznak a háziakkal, megkérik őket, hogy próbából szexelhessenek velük. A férj a női idegennel, a feleség a férfi idegennel megy szobára. A földi asszonyka és a férfi űrlény levetkőznek. A nő látja milyen kis apró pénisze van, így kicsit elmegy a kedve az egésztől. Erre a földönkívüli mondja neki:

- Tekerd meg a fülem! - ahogy tekeri a nő, úgy növekszik egyre nagyobbra és nagyobbra a zöld űrfütykös. Irtó jókat szeretkeznek, a nő annyiszor ér a csúcsra, mint még soha egy éjszaka alatt.

Reggel elrepülnek a földönkívüliek. Faggatja egymást a házaspár, kinek, milyen volt a szex.

- Nekem nagyon jó volt, járni is alig tudok, mondj a feleség. Neked, hogy telt az éjszakád?

- Unalmasan! Nem tudom, miként csináljak ezek az űrlények!? A földönkívüli csaj egész éjjel csak a fülemet rángatta.


;-) :-D

2019. júl. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem utána!

Már közben sokkal nagyobb lesz!

De esetleg már előtte is!

Csak, hogy ne lepődj meg majd... mielőbb bogozd ki, mert az alsóneműket nők tervezik, ezért aztán nőknek tökéletes, de a férfiak időnként elég nehezen férnek el bennük.

2019. júl. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Külföldi pénisznövelő gyakorlatok fórumán olvastam egy érdekes hozzászólást.Valaki azt tapasztalta hogy kb max 15centis pénisze a nagyon szexes barátnőjével történő sok aktus megnövelte valami közel 22cm re.Ezt nehezen hiszem de 19-20cm re körüli változásról tudok ilyesmiről :D

Találkoztam egy volt tanárommal általánosból aki most ment nyugdíjba és említést tettem neki arról hogy láttam mekkora irdatlan fark-ot láttam,kiránduláskor strandon általános 5ben nála mikor öltöztünk.Megkérdeztem a méretét.Huszonegy és fél centi csontig,fehér négernek hívták a katonaságnál.Neki mondtam ezt,szerinte is megdolgozza a kamrákat a használat.De ez hosszú évek alatt.

2019. júl. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi ilyesmi nincs !

Én már próbaltam minden hülyeséget kívéve az injekciót és kűlfőldi zseleket .

Nyujtás vákum ,masszázs ,krémek stb...semmi változás nem törtènt!!!

2019. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Szerintem ha a jelqing/fejést jól csinálod érezned kell/látni a tükörben a változást hogy szélesebb telt és jobban kinyújtózik a nyugalmi hossza mielőtt feláll.Ez az első változás amit észrevettem magamon és érdekes hogy utána olvastam hogy pont így történik.
2019. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaz, ha folytatod.
2019. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!