Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan vágyaitok amit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan vágyaitok amit a párotokkal nem tudtok megélni?

Figyelt kérdés

Vagy csak simán nem gondoljátok azt hogy kapcsolatban ez működne.

Mik ezek?


Nemet és kort is!


2019. szept. 17. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

En azt gondolom h minden mukodne kapcsolatban is, ha a masik is nyitott es meg tudjak a felek beszelni. En kapcsolataimban soha nem tudtam megelni a szubmissziv enem, egyszeruen nem olyan pasikkal sodort ossze az elet es nem is izgatta oket a bdsm.

23L

2019. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek női ruhában lenni, illetve szeretném, ha análisan is izgatna, de a párom nem vevő rá :(


25/F

2019. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
3as szex de feleségem nem igazan nyitott erre
2019. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
A férfiak és bizony a nők titkos szexuális fantáziáinak a toplistáját a 3-as szex vezeti - na ez az, amit nagyon kevesen tudnak, mernek egy párkapcsolatban megélni.
2019. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Én már egy lánynak is tudnék örülni, nem hogy kettőnek!
2019. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már annak is örülnék, ha lenne szex, de alig van itthon. Most leginkább mással élném ki ezt a vágyamat...
2019. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Van jópár. Szex két pasival, különböző soft bdsm dolgok stb. De már egy ideje misszionárius póz sincs, szóval nem álmodozom.


30n

2019. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lazy Lover ***** válasza:
Nem volt szerencsère extra perverz csajt fogtam ki anno 36f
2019. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze, csomó... anál, többes, szopatás, és még sokminden más. De a kapcsolat s az élet nem csak a szexről szól.

30f

2019. szept. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

vannak, de elmondhatom, hogy nagyon jól működik nálunk a szex, főleg ha a többi kommentelőt nézem. Az évek során szépen haladtunk a szexuális vágyakkal, kezdve félénk csiklóvibrátor mókával, egészen a swingerig és a többesezésig. Össze vagyunk már csiszolódva, jól megértjük egymás extrémebb vágyait, megpróbáljuk meg is valósítani azokat, mert hasonló felfogással gerjedünk a hasonló dolgokra ami szerintem sok párnál így van, mert átveszitek egymás gondolkozását szépen lassan.


Vannak dolgok amikre kicsit vágyok, de párom nem szereti, hiába próbáltuk, emiatt nem erőltetem (pl anál vagy sperma játék), de azért elmondhatom, hogy megpróbáltuk, adott neki több esélyt is, szóval emiatt tisztelem, hogy legalább megpróbálta.


Egészében, ha feljön egy új fantázia, mert valljuk be évente jön az újabb, merészebb fantázia, ahogy tapasztaltabbak leszünk, ezt megbeszéljük, rágódunk rajta és ha tényleg erős és izgató a fantázia, lépünk. Általában nekem kell férfiként az első lökéseket megtenni, de ha már oda értünk, akkor ő is elengedi magát és élvezi.


Ha tanácsot adhatok a többi házas embernek, akik mondjuk hármasra vágynak: lehetséges, meg tudjátok csinálni, de sok idő és energia kérdése a dolog. Néha évek kellenek, hogy megvalósítsd, mert el kell érni a szintet. Nehéz egy merész hármas szexet lenyomni úgy, hogy mondjuk még előtte tabu volt pl. a kukkolás, mert "jujj, meglátnak idegenek". Apró lépések, főleg a nők igénylik a folyamatosságot. Úgy kell elképzelni, hogy ha swingerbe mentek, első 3-4 látogatás csak terep felmérés és eldugott sarkokban szex, majd utána talán merészebb helyeken szex, ahol láthatnak, majd utána már flörtölgetés másokkal, de még mindig egymással szex, majd utána talán másik pár mellett szexelni, ahol van egy kis fogdosás, majd utána talán egy szimaptikus párt találni, akikkel akár orál és petting is lehet és utána a többes szex. Nálunk ez a tempó volt és ez bizony évekig tartott, de legalább biztosabb lábbal, megfontoltan és örömmel tettük meg a következő lépést.

Vannak kommentelők akik írják, hogy mennyire vágynak a többesre, majd kiderül, hogy "még sosem beszéltem meg a párommal", "swingerbe nem akarok menni, mert nem akarom, hogy mások lássanak szexelni", "isten ments, hogy a feleségemre ránézzen egy másik pasi, de egy új lány simán beszállhat!". Ilyen abszurd kijelentésekkel nem való nektek a többes.


Nincs mértékletesség és a legrosszabb, hogy nem beszéltek a párotokkal! Higgyétek el, sokan, meglepően sokan, ugyanerre a fantáziára gerjednek, de idő kell nekik, hogy feldolgozzák.


Valaki pár napja írta a felesége reakcióját a többes kérdésre, hogy elsőnek "csak nem képzeled, hogy én?!?!", eltelt egy hónap és már "hát, talán, ha úgy hozza a sors".


Így megy ez, lassú folyamat és higgyétek el, ez így jó, mert nem úszhatsz le 10km-et egyből gyorsúszással, ha még nem is mertél bemenni a vízbe, mert félsz, hogy fázni fogsz.

2019. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!