Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisebb pénisszel lehet majd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb pénisszel lehet majd gyerekem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. És nekem nincs valami nagy. Már évek óta ekkora tehát nem valószínű hogy nőni fog már.

Állva 11 cm és 4.5 cm vastag.

Van olyan nő aki hosszú távon együtt lenne velem?

Ekkora pénisz tud gyereket csinálni?

Kicsit hülye kérdés, de komolyan kérdezem!


2019. szept. 18. 08:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Ázsiaiaknál a 10-11 centiméter az átlagos péniszméret, nézz statisztikákat. Ők elég sokan vannak, és nem gépekkel csinálták őket.
2019. szept. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
2%
Ha lesz nő aki engedi, akkor gyereket igen,de mást nagyon nem. És igy a gyerekre is kicsi az esélyed....
2019. szept. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%
Jól mondja az első, ázsiai nőt vegyél el!
2019. szept. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%
Még szép!
2019. szept. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Épp akartam írni, hogy ha jön a 44%-os, akkor ignoráld a válaszát, de elkéstem :( Ő egy 36 éves szűz, aki a sikertelenségét a szerinte kis farkára fogja, ami amúgy jóval nagyobb az átlagnál. Teljesen elrugaszkodott már a valóságtól - remélhetőleg, mert ha nem, akkor egy szadista, hogy élvezi, hogy másokat bánthat a hozzászólásaival.
2019. szept. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%

Nem a kukid méreté határozza meg h lehet e gyereked

Hanem az aktív spermium szám...

2019. szept. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%

Ja amúgy egy tipp: ha borotválod/fazonra igazítod, akkor valamivel nagyobbnak fog tűnni, szóval ajánlom ezt.


A 11 centiméterrel nem vagy egyedül, nagyon sokaknak van akkora pénisze.

2019. szept. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%

Az én "álomvilágomban" 4 éve van egy barátnőm tökéletes szexuális élettel, mert nem úgy kezdem a csajozást, hogy bejelentem neki a farkamat előre.


Te meg szűzként kommentelsz a szexualitás kategóriában. Ennyi erővel én is beállhatnék orvosnak, mert láttam a Dr. House-t. Nem is értem, mit kell ezen magyarázni...


És nem hogy fogalmad sincs, miről beszélsz, fogalmad sincs a nőkről, a viselkedésükről, a testükről, még állandóan bántani is akarod ok nélkül a kérdezőket. Mit ártottak neked, mondd?

2019. szept. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%

Ahogy az 51-es írja. Sokan vannak így, mégis mindnek van barátnője, gyerekei. A fazonírozás is jó.


Amúgy ha már méret, a vastagság lényegesebb, abban meg eléggé el vagy eresztve.

2019. szept. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
12%
Gyereked lesz, miért ne? Viszont hogy a nők 90%-nak ekkora kevés, az is biztos. De ezen az oldalon elmagyarázzák hogy a 11 cm tökéletes, igaz hogy több csajjal beszélgetek privátban, és mindenki megmondta hogy a 10-14 cm elég kevés, sőt... ja és ezek nem kamu nők, valódiak, csak ide nem fogják leírni mert akkor egy csomó frusztrált K anyázóa kisfarkú privátot kapnak majd.
2019. szept. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!