Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisebb pénisszel lehet majd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb pénisszel lehet majd gyerekem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. És nekem nincs valami nagy. Már évek óta ekkora tehát nem valószínű hogy nőni fog már.

Állva 11 cm és 4.5 cm vastag.

Van olyan nő aki hosszú távon együtt lenne velem?

Ekkora pénisz tud gyereket csinálni?

Kicsit hülye kérdés, de komolyan kérdezem!


2019. szept. 18. 08:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
72%
Ha a spermádid alkalmasak a megtermékenyítésre, akkor természetesen lehet gyermeked. A vastagságod átlag feletti, így nem lesz gondod a lányokkal sem. Csak ne ezen pörögj, hanem legyél férfias, határozott, szerethető ember. Általában ez kell a nőknek! 48/N
2019. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem a péniszed "csinál" gyereket hanem a spermiumok, ami a herékben termelődnek és a prosztatádban "tárolódnak", a péniszed csak az út ahol "kijön". Úgyhogy igen, lehet gyereked, fizikailag képes lehetsz a gyereknemzésre.

S igen, lehet párod, keresd a hozzád illeszkedőt, nem lehetetlen, sok sikert!

2019. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
30%

Gyerekek 57 éves férfi vagyok! 30 nővel voltam minimum az életem során. Sajnos tényleg kevés ez a méret! Nekem 13,5 cm hosszú de vastag. Egyetlen egy párom volt akivel voltam 1 évig, és neki megfelelt. Az összes többinek kicsi voltam.


Se családom se gyerekem semmi. Magányos vagyok.


Gyereknemzesre elég a méreted! De nem jutsz el addig mert ha meglátják amid van, szex se lesz!

2019. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
67%
24,es, bakker téged már letiltottak, visszatértél új felhasználónéven boldogítani a népet?
2019. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
63%
Pardon, most már csak 23-as (12 centi, 3,5 vastag, cérna)
2019. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
83%

1-2 hónapja még 'Ropi" és "Vékonyp.csű rém" neveken voltál közismrt/hírhedt itt.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


"3,5cm és minden ami alatta van az cérnavékony ez kerületre 12cm.. Az átlag 4-4,5cm. Sajnos nekem vékony és eddig csak harangoztam a nőkben, vége is lett az összes kapcsolatomnak emiatt. Szóval nem kell hazudozni, hogy nem számít a méret"


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


"A mikro 12-es átka :) Ez is egy újabb bizonyíték arra, hogy ez nem átlag méret. Sajnálom a szerencsétlent, de ő még rengetegszer fog ezzel szembesülni.


Amúgy ennek a kapcsolatnak már úgy is vége van, én a helyedben nem mondanám a szemébe, hogy a mikro12-eseddel nem tudsz kielégíteni. Találj ki valami mást, és neked is meg neki is könnyebb lesz.


A legtöbb nőhöz amúgy kell egy VALÓS átlag méret 14-16cm hosszra és 4-4,5cm vastagsággal, bármi ami ezen paraméterek alatt van az használhatatlan a nőknél.."


Sztem ennyi elég, mivel te úgyis tudod, hogy hazudsz, más meg úgysem fog többet megnyitni :D Remélem nem kell magyaráznom az egyezést, pont ugyanazokat a szavakat használod, és pont ugyanazokat a méreteket írod. Az előző nickedet nem véletlenül törölték. Jelzem is a moderátoroknak, hogy sikerült visszatalálnod ide.

2019. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
67%

A méret nagyon nagyban függ attól, hogy ki éppen hogyan kívánja lemérni.

A hosszt úgy mérd, hogy a farkad álljon merőlegesen a csípődre (tehát egyenesen felfelé) és ebben a pózban a farkad felső részén mérj a vonalzót a szeméremcsontodnak ütköztetve. Az értelmesebb kutatások így mérnek és eszerint a hossz kb. 14.5 cm lehet átlagban. A vastagság pedig kerületben 12-12.5 cm átlagosan.

De javaslom, hogy akármekkorád is van ne foglalkozz a gyakorikérdésekkel. Itt soha semmi problémád nem fog megoldódni.

2019. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
82%
Az utolsó válaszoló kommentje remek. Különösen ajánlom az utolsó bekezdését megfogadni.
2019. szept. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!