Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt hány lány élvezné a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt hány lány élvezné a péniszemet?

Figyelt kérdés

Hány lány van akinek kielégítő lenne ez a méret?

Nem valami nagy emiatt kérdezem. 15 hosszú /4.5 cm vastag. És 19 éves vagyok.


Csak kíváncsiságból kérdezem, nem ismerkedés miatt!


2019. szept. 18. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem meretfuggo a szex minosege, ezt tudhatnad mar ennyi idosen - tokeletesen atlagos meret. Mindenre eleg.
2019. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Hány fiú élvezné a puncimat? Halványrózsaszín 17.54 cm mély és enyhén lúgos, a PH egyensúly 3.5 napos ciklusokban néha megborul.


Leírhatom még hány atom alkotja a belső felületét, vagy milyen baktériumok teszik ki a flóráját, de ettől nem fogod tudni mennyire élveznéd.

2019. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Zsenialis valasz kettes. Na kb ennyire elborult kerdes. :DD
2019. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%

Jaj, Tesó! Nézzél már körül ezen az oldalon. Temérdek kérdés van ezzel kapcsolatban, amiből megállapítható, hogy az átlag pénisz méret itt 25 centi ..... lankadtan!

A nők nagy része is minimum 20 centisre vágyik. A 15 centi hosszú - a nők szemében - a szégyen kategória.

De mindegy is, mert a nőket egyébként elsősorban a pénz érdekli, ha elég gazdag vagy (minimum 800E nettót viszel haza havonta) akkor a beetetési időszakban (a kapcsolat első 3-4 hónapja, vagy legalább addig amíg korlátlan hatalommal nem rendelkezik vagyonod felett) akkor egy 10 centis brével is óriásit fognak élvezni. Utána meg úgyis szexmegvonás van, mérettől függetlenül.


Járj prostikhoz! Az ugyanúgy pénzdíjas p*nci, mint a házasság, vagy a barátnő, csak itt fix ár van. Viszont direktbe szexről szól a dolog és a végén anyagilag sokkal jobban jössz ki a dologból. Ráadásul a prostik minden farokkal tudnak valamit kezdeni - nekik a Te 15 centid is tökéletesen megfelel!

2019. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

#2 Imádlak! :DDDDD

#4 Téged nem xD

2019. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Engem érdekelne a válasz folytatása is kettes :D
2019. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3%

#4 Igen és nyugi a csóró kertész vagy takarító férfi rendes magyar 17-18-19 centijét fogják élvezni tövig.

Takarító F. vagyok.

2019. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
A stílusod alapján a legtöbb csajjal az ágyig sem jutsz el. Mikor fogjátok fel, hogy nem a farok mérete számít, hanem, hogy milyen a gazdája és hogy tudja használni?
2019. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az én farkam 8x körbeéri a Földet lankadtan.

De a nők 99%nk még ez a méret is túl kicsi...Brühühü, olyan szomorú vagyok, hogy inkább megyek leülök a fotelba és utálok minden nőt, brühühü.

2019. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#18 Igen hiába a szex ha nincs meg az összhang,egymásra vágyódás.F.
2019. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!