Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudatalattiban átprogramozható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatalattiban átprogramozhatóak a szexuális vágyak?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 13:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Több kapcsolatom ment tönkre amiatt, mert nekem ilyen "érdekes" vágyaim vannak szexuális téren. A való életben én vagyok a domináns, viszont szeretkezés közben, imádom ha a másik fél veszi át az "uralmat". Ezen tudnék valahogyan változtatni? Nem szeretnék erre gerjedni. Eddigi kapcsolataimban mindig megkaptam, hogy nem férfias ahogy viselkedem szex közben és sosem kaptam meg teljesen azt, amit szerettem volna. Én igyekeztem mindig a másik fél kedvébe járni és úgy csinálni a dolgokat, ahogy neki tetszik, viszont akkor nem élveztem annyira. Hiányoltam belőle mindig valamit. Sokat töprengtem ezen és az lenne a legegyszerűbb, ha az indítana be engem, hogy felül vagyok, dominálok és akkor mindenki boldog lenne. A nők többsége ezt akarja. Nem találtam még senkit, aki az ellenkezőjét kérte volna.
2019. szept. 21. 13:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Az 1960-as években lezongorazták már ezt a tudat alatti módosításos témát, az USA, a szovjetek, kinaiak, koreaiak minden eredmény nélkül.
2019. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2019. szept. 21. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem programozható át senki agya a tudat alatt, sem hipnózissal, sem drogokkal. Egy jó pszichológus segíthet megérteni miért vágysz valamire, de "átprogramozni" ő sem fogja tudni az agyad.

Ambivalens a személyiséged, szexuálisan szubmsszív, de a mindennapi életben domináns (sok nő is van így ezzel). Ezzel semmi gond, de ennek megfelelően kell partnert választanod (nyugi van ilyen, nyitott szem és meg fogod találni).

2019. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon is át tudod programozni a saját agyad tudat alatt, ne hallgass azokra akik azt mondják hogy nem! De! Viszont ehhez másfajta tudatállapot illetve szemléletmód szükséges... arra csak te magad tudsz rájönni hogyan lépd meg a szinteket.
2019. szept. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A CIA által csinált MK Ultra az teljesen más dolog... az egy agymosás projekt. Negatív célból..
2019. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress dominans not. Ennyire egyszeru a megoldas. Nem tudod ‘atprogramozni’ magad meg hasonlo hulyesegek
2019. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!