Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon fog fájni az első ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fog fájni az első ha ennyire szűk vagyok?

Figyelt kérdés

Egy kisebb tampont sem tudok felrakni, örülök ha a fele bemegy, de van amikor még az sem jön össze.

Igazából a hossza és a vastagsága is probléma :’D ahogy tolom be nekiutkozik valaminek és fáj. Pedig sosem megy be teljesen.


Illetve ha az ujjam dugom be az sem jó érzés

Hiába vagyok nedves, egyszerűen fáj.


Aztán egy férfi tag csak vastagabb (meg persze hosszabb) mint egy kis tampon vagy az ujjam.


Teljesen elveszi az egesztol a kedvem.

Nagyon fog fájni, ugye?


2019. szept. 21. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon
2019. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg
2019. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Imádkozz, hogy valami kis péniszű legyen az első... :D

Mindenképpen használjatok síkosítót.


(Sose olvastam, de esetleg 1 órával előtte érdemes a lányoknak egy fájdalomcsillapítót bevenni? )


24/f

2019. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ugyanebben a helyzetben voltam es igen, nagyon fog fajni:(

Mivel fogamzasgatlot kezdtem szedni az elso elott, el kellett mennem nogyogyaszhoz es a vizsgalat alatt is elsirtam magam, annyira fajt...a doki azt mondta, hogy nagyon eros a gatizomzatom, ami majd jol fog jonni, de nagyon fajdalmas lesz az elejen:((

Sajnos igaza lett...

Egy honapig probalkoztunk sikertelenul, en mar teljesen elvesztettem a remenyt is, a baratom viszont nagyon megerto es gyenged volt velem. Ugy sikerult a behatolas, hogy nehanyszor szepen, lassan betette az alatt az egy honap alatt tovig, en pedig igyekeztem nem elsirni magam, de volt h konyorogtem neki, hogy huzza ki, annyira fajt. Azutan egyszer ugy sikerult, hogy en is elvezzem, hogy kicsit bedugta, kihuzta es kicsit jobban betolta. Ezt egeszen addig, amig teljesen be nem ment es sokkal kevesbe fajt, hala az elozo probalkozasoknak...de az elso 3-4 rendes alkalom kicsit kellemetlen volt, utana viszont mar semmi baj nem volt:))

Remelem, segitettem valamennyit <3

2019. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3as tegyél be egy algopirint 1 órával később

Mondjuk szűrd még magad tűvel.

Fájni fog?.igen..kb ennyit jent ha szex előtt be veszi valaki a gyógyszert. A fájdalomcsillapító nem érzéstelenítő

2019. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
150mg tramadol vagy egy kis oxy megoldaná :D
2019. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, de kit érdekel?
2019. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%
Már megint Te..? Fájni fog. Ess túl rajta, és kész.
2019. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk nem algopyrint, hanem cataflamotot gondoltam, mert az erősebb.


De gyógyszertárban lehet kapni Lidocain krémet, ami érzéstelenítő csak ugye fogalmam sincs, hogy lehet e azt a vaginába kenni.


Laikus vagyok...Nem akarok hülyeséget ajánlani csak segíteni szeretnék...

2019. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Lidocain-t nyálkahártyára lehet kenni. Emlékszem, hogy nekem gyomortükrözésnél ezt fújták a torkomra és ezzel kenték be a csövet is.


Igaz elélvezni biztosan nem fogsz de legalább hozzászoksz a nagyobb dolgokhoz :D

2019. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!