Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 33 eves koromig nem voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 33 eves koromig nem voltam novel, akkor mar ne is eroltessem?

Figyelt kérdés
Nem jon ossze egy lannyal sem. Mindig beparaztam regebben, ha egy csaj kedves volt velem. Ma meg mar egyre ritkabban beszelgetek lanyokkal.

2019. szept. 22. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nincs veszve a dolog, sok no is hasonloan van mint te. Lehet kicsit a csunyabb retegbol jut majd no, de (es oszinten bocsanat) valoszinuleg ha eddig nem jott ossze senki akkor rossz retegnel probalkoztal, szoval lehet a sajatodhoz kozelebb konnyen talalnal lehetoseget ra.
2019. szept. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Nincs veszve de ha itt a gyakorin cseszed el az időd akkor közelítünk azért a nullához lassan XD
2019. szept. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Segitsek rajtad?
2019. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Körmösöm 45 évesen szűztelenített egx 35 éves férfit, ennek már 5 éve lassan azóta is boldog házasságban élnek ;)
2019. szept. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Miért adnád fel!

Lehet beindulsz mint a gép, csak át kell esni a tűzkeresztségen! Nehogy már lemondj a legnagyobb kincsről!!


Egy Punci mind fölött, Egy Punci kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen.

2019. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Igen, aki 33 evesen szuz, abbol nagy csajozogep lesz.... Na persze....
2019. okt. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Ha eddig kibírtad nő nélkül akkor már ne erőltesd
2019. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%

"Mindig beparaztam regebben, ha egy csaj kedves volt velem."


Persze hogy beparáztál, mert:


- Kedves volt hozzád, szóval érdekelted,

- Ha foglalkoztál volna ezek után vele, még belé szeretsz,

- Már lehet, hogy akkor abban a pillanatban szeretted, és akár ő is téged,

- Ha elkezdtél volna vele flörtölni, ismerkedni, annak érzelmi következményei lettek volna később,

- Ha vannak érzelmek, akkor kialakul egy fajta kötődés,

- Egy idő után annyira komolyan állsz hozzá, hogy tudod, ha össze kellene jönnöd vele, akkor előbb-utóbb el kell vedd feleségül, sőt, még gyereket is kell csinálj neki,

- Lassan de biztosan fel kellene add önmagad,

- Amikor már megszokod, hogy neked is van valakid, és napi szinten hozzá jutsz a szexhez, és a szerelmeskedéshez, akkor az természetessé válik, mint a mindennapi kenyér, és egy idő után elkezded majd hiányolni a régi önmagad,

- Végül rájössz, hogy inkább jobb neked egyedül, mert akkor megmaradsz önmagadnak, de az az őszinte tiszta éned, akiért soha nem kell változtatni.


(28/szűz F)

2019. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

Hirdetővel miért nem estél át a dolgon?

Ha valaki 33 évesen így se oldotta meg ott tényleg bajok vannak

2019. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Erőltetni nem kell! De próbálkozni lehet!
2019. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!